Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Збереження Гоголівських каштанів в місті Ніжині

В зв'язку з оприлюдненою інформацією в ЗМІ, пов'язаною з реконструкцією вул. Гоголя в м. Ніжині, в результаті якої, як стало відомо, згідно проекту, підлягає знищенню каштанова алея з 63 дерев. Питання реконструкції цієї вулиці, проект і , тим більше. видалення Гоголівських каштанів публічно, шляхом громадських слухань і вивчення суспільної думки ніде не обговорювалося. Тому вимагаємо:
1. Детальне оприлюднення проекту реконструкції вул. Гоголя для ознайомлення, обговорення, внесення зауважень та пропозицій до початку робіт.
2. Оприлюднити кошториси та заплановані витрати на проведення робіт. 3. Надати відомості щодо проведених тендерів та інформацію про переможців та виконавців робіт.4. Опублікувати фітопатологічний висновок щодо стану дерев, наявності захворювань, шкідників, тощо зазначених вище дерев.
5. Опублікувати матеріали щодо інвентаризації та паспортизації зелених насаджень по вулиці Гоголя, 6. Опублікувати копії актів планових, щорічних оглядів зелених насаджень по вул. Гоголя та по всьому місту. 7. Вимагаємо зберегти та відродити алею Гоголівських каштанів, як візитівку нашого міста. 8. Створити загальноміську комісію з питань опіки, розвитку, зберігання і утримання зелених зон, парків, скверів і місць рекреації, включивши в неї представників громадськості не менше, ніж 70% від загального складу. 8. Оприлюднити всю вищезазначену інформацію в офіційних засобах масової інформації та на офіційному сайті Ніжинської міської ради.
9. Вимагаємо скликати громадські слухання для обговорення питання реконструкції вул. Гоголя та збереження алеї Гоголівських каштанів.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Додаток до рішення

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Петицію підписали 136 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Козирєва Марина Петрівна

Початок збору підписів:

15 липня 2021 р.

Відповідь дана:

29 липня 2021 р.