Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

СТВОРЕННЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ В МІСТІ НІЖИНІ

12 липня 2021р. Господарським судом Чернігівської області винесено постанову у справі № 927/184/13-г відповідно до якої визнати банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю "Ніжин Тепло Мережі" (код ЄДРПОУ 32750668, вул. Глібова, 1, м. Ніжин, Чернігівська область, 16600), з наслідками, передбаченими ст. 59 Кодексу України з процедур банкрутства. Відкрито ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.
В наслідок відкриття ліквідаційної процедури, Товариство з обмеженою відповідальністю "Ніжин Тепло Мережі" припинило цикл господарської діяльності, що зробило неможливим забезпечувати громаду Ніжина тепловою енергією в опалювальний період.
Відповідно до частини 1 статті 19 Закону України «Про теплопостачання» діяльність у сфері теплопостачання може здійснюватись суб’єктами господарської діяльності у сфері теплопостачання всіх організаційно-правових форм та форм власності, зокрема, на основі договорів оренди, підряду, концесії, лізингу та інших договорів.
Відповідно до частини 1 статті 78 Господарського кодексу України, комунальне унітарне підприємство утворюється компетентним органом місцевого самоврядування в розпорядчому порядку на базі відокремленої частини комунальної власності і входить до сфери його управління.
З метою гарантованого і стабільного забезпечення громади Ніжина тепловою енергією та гарячим водопостачанням, формуванню справедливих та економічно обґрунтованих тарифів, а також здійснення контролю за діяльністю теплопостачальної організації, вимагаємо:
1. Винести на розгляд найближчої сесії Ніжинської міської ради Чернігівської області питання щодо створення комунального унітарного підприємства метою діяльності якого буде забезпечення тепловою енергією та гаряче водопостачання громади Ніжина.
2. Створити відповідне комунальне унітарне підприємство.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 25 лютого петицію підписали 25 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

НІЖИНСЬКА ПРАВОЗАХИСНА СПІЛКА

Дата створення:

5 серпня 2021 р.