Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Заборонити політичну партію «ОПЗЖ» та «Партію Шарія»

Цією петицією ми, громада міста Ніжин, просимо депутатів Ніжинської міської ради звернутись до Міністерства Юстиціі України, РНБО, та до Верховної ради України, з вимогою заборонити політичні партії «Опозиційна платформа - За життя» та «Партія Шарія».

Підставою звернення вбачаємо проросійську позицію даних суб‘єктів в умовах війни з Росією.

Голова політичної партії «ОПЗЖ», Віктор Медведчук, всупереч українському законодавству і моральним принципам, під час війни неодноразово здійснював публічні поїздки до очільника країни-агресора Володимира Путіна, крім того перебуває з останнім в родинних зв’язках, а саме є кумом Президента Російської Федерації. Риторика представництва партії нагадує риторику «Єдиної Росії».
Анатолій Шарій, який де-факто очолює «Партію Шарія», переховуючись за кордоном, веде системну інформаційну кампанію щодо дискредитації державних інституцій України.

З огляду на наявне, - ми маємо щиру впевненість в тому, що політичний проект «ОПЗЖ» та її сателіт «Партія Шарія» є п’ятою колоною в Україні, які діють задля підриву Державності, Суверенітету, Незалежності України і інших принципів Української Конституції.

Категорія

ІНШІ

Станом на 25 лютого петицію підписали 16 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Петренко Анатолій Борисович

Дата створення:

3 листопада 2021 р.