Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

ПЕТИЦІЯ щодо завершення ремонту футбольного поля дитячо-юнацької спортивної футбольної школи

Більше 10 років вихованці Ніжинської футбольної школи чекають на оновлене поле із синтетичним покриттям, адже протягом всіх цих років їм доводилося грати на полі зі щебню, травмуючись та збиваючи ноги до крові.
Саме стільки років пройшло з того часу як розпочались перші ремонтні роботи на цьому полі. Був закладений фундамент, витрачені перші кошти. І з тих пір влада годує маленьких футболістів обіцянками, тим саме крадучи у них мрію стати Мессі або Шевченками: то вам подарує це поле федерація футболу, то його зроблять меценати, то коштів немає, то не на часі бо covid, а зараз війна і всі кошти з бюджету міста мають іти на фронт, хоча це не завдання міської влади, адже за забезпечення воїнів відповідає Міноборони.
Я, Буров Євгеній Сергійович, тренер-викладач з футболу Ніжинської футбольної школи, з перших днів війни пішов до лав ЗСУ боронити нашу країні, разом зі мною в окопах сидять побратими, діти яких також тренуються в нашій школі і всі ми під черговими обстрілами мріємо, щоб наші діти не знали, що таке війна, щоб вони повноцінно мали змогу розвиватися та займатися улюбленою справою. Але займатися футболом без футбольного поля це теж саме, що наприклад ходити в музичну школу і вчитися грати на скрипці без скрипки. Після закінчення війни, я мрію повернутися до тренерської діяльності вже на новому професійному полі, адже я хочу виховувати майбутніх професійних гравців, а не калік з побитими ногами. Батьки вихованців школи хочуть після війни прийти і подивитися вже на результати своїх дітей. Всі ми хочемо, щоб міська влада виставляла пріоритети розвитку міста правильно. Діти – майбутнє нашої держави, а здорові діти – це запорука міцної та процвітаючої країни. Хай буде як у прислів’ї: Все краще – дітям.
Тож я звертаюся до міської влади та до всієї Ніжинської спільноти з проханням підтримати дану петицію щодо завершення довгостраждального ремонту футбольного поля. Тендер вже відбувся і все готове до початку ремонту. Не змінюйте цільове призначення цих коштів, дайте нашим спортсменам шанс на щасливе дитинство. Діти скажуть всім вам велике дякую.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 29 лютого петицію підписали 110 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Буров Євгеній Сергійович

Початок збору підписів:

25 липня 2023 р.

До кінця збору підписів залишилось: