Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Полагодити аварійний міст в районі вулиці Ломоносова

Аварійність мосту через річку Остер вже дуже непокоїть жителів в районі вулиці Ломоносова. Люди бідкаються: "Ще в минулому році звертались до міської влади з проханням полагодити міст. "Ти по ньому йдеш, а він хитається, а як на велосипеді їдеш, то й зовсім страшно", - коментує жителька Тетяна.

Дійсно, ми зафіксували на відеокамеру, як міст реагує на рухи: тріск, хитання, плити підіймаються, адже відсутнє кріплення. Ба більш, міст перекосило. Жителі вулиці схвильовані, адже цим мостом, вони чи не щодня користуються: хтось через нього йде на електричку, хтось - в місто.

Тож, чи відреагує влада на проблеми на людей і зробить все необхідне для її вирішення, дізнаємось згодом.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 20 липня петицію підписали 42 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Волинець Марина Олександрівна

Дата створення:

7 липня 2020 р.