Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР НОСІВСЬКОЇ ОТГ

Європейський вибір України, це не вибір можновладців Носівської ОТГ!
"Постійний контроль" органу місцевого самоврядування не призводить до реалізації прав на освіту та психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами.
Особливе ставлення до прав дітей із особливими потребами ВІДСУТНЄ!!!
Станом на дату подання петиції, в Носівській ОТГ відсутній Інклюзивно-ресурсний центр, створення якого було гарантовано до 01.09.2018 року.
І це констатація факту!
Тож, на виконання гарантій Президента України, керуючись п.3-1 ст.48 Закону України "Про загальну середню освіту" №651 від 13.05.1999 року, ч.5 ст.20 Закону України "Про освіту" №2145 від 05.09.2017 року, п.2 постанови КМУ "Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр" №545 від 12.07.2017 року, з метою забезпечення реалізації права на освіту та психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами,
1. до 31.12.2018 року, створити в Носівській ОТГ міський Інклюзивно-ресурсний центр та офіційно його відкрити;
2. до фактичного моменту офіційного відкриття міського Інклюзивно-ресурсного центру Носівської ОТГ (назва на вибір посадових осіб), забезпечити компенсацію за проїзд дітей з особливими освітніми потребами та супроводжуючих їх осіб,
до Бобровицького Інклюзивно-ресурсного центру, з яким укладено відповідний договір, за рахунок коштів місцевого бюджету;
3. провести службове розслідування та встановити посадових осіб, з вини яких Інклюзивно-ресурсний центр Носівської ОТГ не був створений до 01.09.2018 року, що спричинило додаткові витрати (збитки сімейного бюджету), для батьків дітей з особливими освітніми потребами;
4. забезпечити відшкодування збитків, з винних посадових осіб, спричинених місцевому бюджету компенсацією проїзду.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Олеже Володимировичу!

Відповідно до статті 23-1 «Про звернення громадян» Носівською міською радою було розглянуто розміщену на офіційному веб – сайті електронну петицію щодо створення інклюзивно – ресурсного центру в Носівській ОТГ, яку підтримали 107 громадян.
Дякуємо всім, хто долучився до цієї петиції, за вашу активну громадянську позицію.
Згідно з вимогами чинного законодавства розгляд електронної петиції було винесено на порядок денний позачергового засідання виконавчого комітету міської ради, який відбувся 7 листопада 2018 року. На засідання було запрошено автора електронної петиції.
За рішенням виконавчого комітету Носівської міської ради від 7.11.2018р. питання про створення інклюзивно – ресурсного центру в Носівській ОТГ винесено на розгляд сесії Носівської міської ради. Постійній комісії міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму, молоді та спорту доручено розглянути порушене питання і надати відповідні рекомендації.
За результатами розгляду вас буде повідомлено додатково.

З повагою
міський голова В.М. Ігнатченко

Носівська міська рада повідомляє: питання створення інклюзивно-ресурсного центру розглянуто на сорок шостій сесії сьомого скликання від 16 листопада 2018 року. Відповідно до рішення №10/46/VІІ «Про розгляд електронної петиції щодо створення інклюзивно-ресурсного центру» відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Носівської міської готує необхідні установчі документи для відкриття інклюзивно-ресурсного центру в Носівській ОТГ.


З повагою
міський голова В.М. Ігнатченко


Категорія

ОСВІТА

Станом на 21 квітня петицію підписали 107 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шкарупа Олег Володимирович

Початок збору підписів:

26 вересня 2018 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

17 листопада 2018 р.