Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

ПРО ЗБЕРЕЖЕННЯ МЕРЕЖІ ПОЗАШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Національна доктрина розвитку освіти, що затверджена Указом Президента України «Про Національну доктрину розвитку освіти» №347 від 17.04.2002 року, передбачає розвиток позашкільної освіти - одним з пріоритетних напрямків державної політики щодо розвитку освіти. При цьому, держава забезпечує різноманітність типів навчальних закладів та рівний доступ до здобуття освіти, шляхом розвитку позашкільних закладів різних типів.
Перелік типів позашкільних навчальних закладів, що затверджений постановою КМ України «Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад» №433 від 06.05.2001 року, розмежовує та не визначає можливості органічного поєднання в одному закладі освіти, різного типу напрямку позашкільних закладів освіти – художньо-естетичного виховання з науково-технічним вихованням.
У відповідності до абз.3 ч.2 ст.9 Закону України «Про позашкільну освіту» №1841 від 22.06.2000 року, державна політика у сфері позашкільної освіти спрямована на збереження та розвиток мережі державних та комунальних закладів позашкільної освіти без права їх перепрофілювання, перепідпорядкування, злиття, передачі приміщень, обладнання, техніки в оренду, концесію, відчуження (продажу) землі, майна.
Згідно з абз.3 ч.6 ст.10 зазначеного Закону, органи місцевого самоврядування забезпечують збереження і зміцнення матеріально-технічної бази закладів позашкільної освіти, розвиток їх мережі, ефективне використання закріплених за ними земельних ділянок.
Проте, всупереч спрямуванню державної політики на збереження наявної системи позашкільної освіти, в порушення та з порушенням норм права, Носівська міська рада планує реорганізувати різні типи позашкільних закладів освіти - Станцію юних техніків (СЮТ) та Будинок дитячої та юнацької творчості (БДЮТ), в Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія».
Враховуючи вищезазначене,
ПРОСИМО:
припинити реорганізацію Комунального закладу «Носівський будинок дитячої та юнацької творчості» та Станції юних техніків, чим зберегти наявну мережу позашкільних закладів освіти.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


УКРАЇНА
НОСІВСЬКА МІСЬКА РАДА
НОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Центральна, 20, м. Носівка Чернігівської області, 17100, тел/факс: 2-10-33,e-mail: nosmrada_post@cg.gov.ua,, код ЄДРПОУ 04061984
Шкарупі О.В.

На петицію щодо припинення реорганізації Комунального закладу «Носівський будинок дитячої та юнацької творчості» та Станції юних техніків повідомляємо наступне.
Відповідно до Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, затвердженого рішенням 34 сесії Носівської міської ради сьомого скликання від 16.03.2018 № 3/34/VII «Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій», відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту було підготовлено проєкт рішення Носівської міської ради «Про розгляд електронної петиції збереження мережі позашкільних закладів» для винесення його на розгляд Носівської міської ради на найближчому пленарному засіданні ради у порядку, визначеному регламентом Носівської міської ради.
Проєкт рішення «Про розгляд електронної петиції збереження мережі позашкільних закладів» було розглянуто на пленарному засіданні Носівської міської ради 15.05.2020 року.
Рішенням депутатського корпусу Носівської міської ради «Про розгляд електронної петиції збереження мережі позашкільних закладів» електронну петицію було відхилено.
В разі незгоди з прийнятим рішенням Ви маєте право на оскарження згідно з чинним законодавством.


Міський голова Володимир ІГНАТЧЕНКОКатегорія

ОСВІТА

Станом на 14 квітня петицію підписали 127 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шкарупа Олег Володимирович

Початок збору підписів:

25 березня 2020 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

8 травня 2023 р.