Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 222 громади!

Міні-озера замість дороги

Зрозуміло, що в місті та районі 99% розбитих та багато просто ґрунтових доріг, які з початком весни перетворюються на місцеві міні-озера та болота, і все відразу не відремонтуєш та не зробиш, але навіть на головній дорозі міста (частково це вулиця Вокзальна), де найбільший машино та пасажиропотік, розливаються вже не калюжі, а просто міні-озера на всю ширину дороги та тротуар, що банально унеможливлює їх обхід, також величезні калюжі у центрі міста на перехресті та пішохідних переходах, купа води біля ЦРЛ, тому пропоную у найбільш проблемних місцях вже врешті решт почати робити стічні канави або "ливневки".

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 2 березня петицію підписали 23 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Новопоселенських Андрій Сергійович

Дата створення:

27 березня 2018 р.