Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 222 громади!

Вокзал міста

Вокзал у місті Носівка давно перетворився на засмічене та "провоняне" місце, куди особливо взимку без протигазу не зайдеш. Бомжі або якісь люди в стані сильного алкогольного сп'яніння знаходяться поблизу швидкого руху поїздів. Зрозуміло, що це питання не до самої адміністрації міста, але ж вокзал - це типу перше, що бачать всі, хто приїздить у місто по залізниці, і Носівка таким чином відразу демонструє своє "обличчя". Тому має бути контроль цього питання з боку влади, потрібно домовлятися з місцевою поліцією про офіцерів-чергових на вокзалі, які б слідкували за правопорядком на такому об'єкті як вокзал, де постійно знаходяться люди і поблизу проїжджають швидкісні потяги, а також штрафували всіх любителів смітити та розпивати алкогольні напої у вокзалі та поблизу платформи.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 2 березня петицію підписали 20 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Новопоселенських Андрій Сергійович

Дата створення:

27 березня 2018 р.