Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Зміна розкладу початку занять у навчальних закладах м. Новоселиця

Прошу розглянути можливість зміни початку занять в навчальних закладах м. Новоселиці.
Це турбує не тільки мене а й багатьох батьків, але насамперед - наших дітей, школярів міста і громади.
Санітарними нормами та правилами прописано, що учебный процесс повинен починатися не раніше 8.00, оптимально – о 9.00. З точки зору медицини для дитини, та і для дорослої людини, найважчі часи – ранок. А для дитини, яка навчається подвійно, так як в цей час найнижча концентрація уваги, працездатність та здатність переключати увагу. Тому у дитини починає виникати психологичний дискомфорт, а слідом за ним і тривожність. Це повільні кроки на шляху до розвитку різних психосоматичних захворювань. Тим самим ми постійно тримаємо дитину в стані стресу, природно доводимо до того, від чого повинні захищати.
В наших школах уроки починаються о 8.00, що занадто ранній період і ускладнює підготовку до навчання. Я та інші батьки вважають, що нічого не заважає перенести початок навчання на 8.30, здавалось би 30 хвилин, а насправді ці півгодини для дитини зранку дуже потрібні.
Якщо нас турбує психологічний стан дітей, а не зручність для вчителів, деяких батьків та інші фактори які не стосуються дітей необхідно розглянути цю проблему.
Прошу довести до керівників шкіл, вчителів та батьків, провести обговорення з усіма без виключення батьками та вчителями.


Категорія

ОСВІТА

Станом на 15 серпня петицію підписали 5 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Петрикач Ігор Вікторович

Дата створення:

13 січня 2022 р.