Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 335 громад!

Дозвіл на автономне опалення

У звязку з підвищенням тарифів на енергоносії, та складним фінансовим становищем громадян- винести на сесію міської ради питання,про надання дозволів на автономне опалення, всім громадянам міста. Щоб кожен мешканець сам мав право регулювати свої видатки, за обігрів.З часом потреба у котельнях відпаде, а також видатки з бюджету на їх утримання і модернізацію.Результатом буде економія газу і коштів громадян.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

У відповідь на Вашу петицію щодо надання дозволу на встановлення автономного опалення виконавчий комітет Нововолинської міської ради повідомляє.
Питання відключення споживачів від мереж центрального опалення регулюється „Порядком відключення окремих житлових будинків від мереж ЦО і ГВП при відмові споживачів від централізованого теплопостачання”, який затверджено наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства від 22.11.2005р. №4 (із змінами, внесеними наказом Мінжитлокомунгоспу від 06.11.2007р. №1478/11758).
Згідно внесених змін у вищевказаний Порядок унеможливлюється відключення від централізованого опалення і гарячого водопостачання окремих приміщень у багатоквартирному будинку і передбачається відключення лише будинку в цілому за рішенням загальних зборів та згодою всіх власників приміщень у житловому будинку.
Змінити Порядок може тільки державний центральний орган виконавчої влади, який видав документ - Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.
Виконавчий комітет Нововолинської міської ради таких повноважень немає і повинен діяти в межах та у спосіб передбачений чинними законодавством України.

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Петицію підписали 230 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Семенюк Сергій Олександрович

Початок збору підписів:

14 березня 2016 р.

Відповідь дана:

5 квітня 2016 р.