Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 333 громади!

Запровадити систему електронних закупівель Prozzoro у Нововолинській міській раді

Запровадити систему електронних закупівель Prozzoro у Нововолинській міській раді

ЕКОНОМІКА ТА ФІНАНСИ

Всі, хто хоч трохи цікавиться життям міста і держави взагалі, обізнані з проблемами, які виникають через тендерну систему закупівель. Серед причин їх виникнення - людський фактор.

Для викорінення цих проблем потрібно цей фактор мінімізувати. З 2015 року в Україні діє електронна система публічних закупівель Prozzoro. Зі скрипом, але все більше міст приєднується до неї.

Зрозуміло, що запровадження Prozzoro не означає остаточне викорінення корупційних схем з тендерів, але згадану вище мінімізацію ризиків гарантує.

Тому пропоную депутатам міськради і чиновникам попрацювати над якнайшвидшим запровадженням Prozzoro.

Ось ознайомче відео:

https://youtu.be/skcfKPXJqvA

Більше інформації тут: http://prozorro.gov.ua/

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

У відповідь на Вашу петицію щодо запровадження системи електронних закупівель через систему авторизованих електронних майданчиків (Prozzoro) у Нововолинській міській раді повідомляє наступне.
Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади через систему авторизованих електронних майданчиків Законом України «Про публічні закупівлі» передбачені з 1 квітня 2016 року – для центральних органів виконавчої влади та замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, а для всіх замовників – з 1 серпня 2016 року, що передбачено пунктом 1 розділу ІХ цього Закону
З метою оптимізації процедур закупівлі та збільшення рівня конкуренції у сфері публічних закупівель виконавчий комітет Нововолинської міської ради 29 березня цього року надіслав ТзОВ «Деpжзакупівлі.Онлайн» для підписання договір на послуги з використання Системи електpонних закупівель чеpез веб-сайт Електpонного майданчика, який pозташований в меpежі Інтеpнет за веб-адpесою: www.деpжзакупівлі.онлайн.
Одночасно повідомляємо про те, що на даний час здійснення закупівель у виконавчому комітеті Нововолинської міської ради проводиться відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель». Всі оголошення про закупівлі розміщаються у Віснику державних закупівель на офіційному загальнодержавному веб-порталі (https://tender.me.gov.ua).

Категорія

ЕКОНОМІКА ТА ФІНАНСИ

Петицію підписали 212 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Гнатюк Ігор Юрійович

Початок збору підписів:

15 березня 2016 р.

Відповідь дана:

8 квітня 2016 р.