Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 277 громад!

Проти встановлення лежачих поліцейських на вул. Некрасова

Просимо не встановлювати "лежачих поліцейських" на вул. Некрасова, в зв'язку з тим, що згідно з ПДР "лежачі поліцейські" встановлюються біля шкіл і дитячих садків. А на вулиці Некрасова немає ніяких дитячих закладів, і тому немає причини встановлювати "лежачі поліцейські", які пошкоджують підвіску автомобіля. Для того щоб нічого не загрожувало пішоходам на цій вулиці є тротуар(пішохідна ділянка)

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 7 лютого петицію підписали 2 особи з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Чернявська Ольга Вікторівна

Дата створення:

8 червня 2016 р.