Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Про недопущення будівництва на території Нововолинська комбікормового заводу

За інформацією ЗМІ Агропромислова група «Пан Курчак» планує збудувати новий комбікормовий завод потужністю понад 50 тис. тонн готової продукції на рік, враховуючи те, що основні потужності цього підприємства зосереджені на Волині і зокрема у м. Нововолинську, є ризик, що такий комбікормовий завод планують розмістити на території нашого міста.

У зв’язку із цим просимо Вас не допустити розміщення даного заводу на території Нововолинська, оскільки це загрожує новими екологічними проблемами для мешканців міста, зважаючи на наявність тут кількох великих підприємств – забруднювачів повітря.

Діяльність підприємств агропромислової групи «Пан Курчак», що вже діють на території Нововолинська, постійно генеруює нестерпний сморід у місті, що викликає численні скарги та обурення громадян, а тому занепокоєння щодо відкриття ще одного підприємства – потенційного забруднювача повітря, є обґрунтованими і такими, що потребують реакції міської влади!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши Вашу електронну петицію «Про недопущення будівництва на території Нововолинська комбікормового заводу» від 22.05.2020, виконавчий комітет Нововолинської міської ради повідомляє, що станом на 02.06.2020 жодних офіційних звернень щодо намірів будівництва комбікормового заводу на території міста Нововолинська від Агропромислової групи «Пан Курчак» до Нововолинської міської ради не надходило.
Додаток до рішення

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Петицію підписали 227 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Влодарчик Андрій Іванович

Початок збору підписів:

13 травня 2020 р.

Відповідь дана:

3 червня 2020 р.