Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Встановити камери відеоспостереження в дитячих навчальних групах комунальних закладів дошкільної освіти м.Новий Розділ, щоб забезпечити безпеку своїх дітей в групах.

Батьки вважають, що відеоспостереження - це найкращий спосіб забезпечити безпеку своїх дітей в групах.
Забезпечити наших малюків якісними, комфортними та безпечними умовами перебування у закладах дошкільної освіти – безпосередній обов’язок адміністрації та органів влади.

Сьогодні почастішили психологічного та фізичного насилля над ними та випадки викрадення дітей. Оскільки основним завданням навчального закладу є забезпечення добробуту і безпеки дітей на його території, встановлювати відеокамери законом не заборонено. Більш того, установка відеоспостереження в дитячому саду це необхідний захід, для запобігання протиправних дій та зниження ризику терористичних загроз. За допомогою відеокамер можна в будь-який момент отримати інформацію про те, що відбувається не тільки на території, але і безпосередньо в групі.

За фінансову сторону при цьому повинні відповідати місцеві чиновники, проводячи всі процедури за кошти бюджету.

Встановлення камер відеоспостереження в дитячих групах закладів дошкільної освіти дозволить :

- підвищити рівень безпеки перебування дітей в садочку;
- отримати батькам технічну можливість спостереження в режимі реального часу за життям своєї дитини;
- стимулювати співробітників дошкільного закладу у більш якісному виконанні своїх професійних обов’язків;
- можливо, це навіть могло б виправдати вихователів в деяких нещасних випадках, коли дитина травмується через власну необережність та вихователь дійсно нічого не міг зробити.
Готові надати письмову згоду на обробку персональних даних усіх батьків дітей, які є учасниками освітнього процесу та всіх працівників закладу дошкільної освіти.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Софіє Вікторівно, на Вашу петицію "Щодо встановлення камер відеоспостереження в дитячих навчальних групах комунальних закладів дошкільної освіти м. Новий Розділ, щоб забезпечити безпеку своїх дітей в групах", повідомляємо, що петиція не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку та не може бути розглянута як петиція.
Також повідомляємо, що дане питання може бути розглянуто у формі пропозиції (зауваження) відповідно до ст. 3 Закону України «Про звернення громадян».

Категорія

ОСВІТА

Станом на 13 червня петицію підписали 54 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Костецька Софія Вікторівна

Дата створення:

12 листопада 2020 р.