Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 258 громад!

Ремонт дороги в с.Матяшівка на вигоні по вул.Коноша

Ми, жителі села Матяшівка,Обухівського району, Київської області, регулярно стикаємося з проблемами транспортного сполучення де ми проживаєм, які в першу чергу зумовлені незадовільним станом автомобільної дороги на ділянці с.Матяшівка по вул.Коноша на вигоні.Кожного дня цими вулицями, ходять діти, дорослі та пенсіонери, пересуваються автомобілі,маршрутні таксі та шкільний автобус, які регулярно ламаються через незадовільний стан дороги. Не зважаючи на чисельні звернення дана дорога вже тривалий час не ремонтувалася і знаходиться у неналежному технічному стані.
Тому просимо допомогти хоча б у частковому ремонті цих доріг.

Просимо Вас розглянути нашу петицію, сприяти вирішенню цієї проблеми та включити цей кусок дороги по вулиці Коноша в с. Матяшівка,Обухівського району, до переліку об'єктів, які потребують залучення коштів з бюджету та здійснити ремонт даноіі ділянки дороги!

Надіємось на Вашу підтримку і розуміння!

З повагою жителі вул.. Коноша!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши електронну петицію мешканців села Матяшівка від 23.04.2021 щодо незадовільного стану автомобільної дороги в селі Матяшівка, по вулиці Коноша (на вигоні), яку підтримали 117 мешканців села Матяшівка, відповідно до Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій на території Обухівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 28.01.2016 року №85-06-VІІ, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та безпечного пересування мешканців прилеглих територій та школярів; враховуючи рекомендації постійних комісій: з питань фінансів, бюджету, планування, соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, з питань комунальної власності, житлово – комунального господарства, енергозбереження, транспорту, благоустрою, будівництва та архітектури.
ОБУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:
1.Електронну петицію щодо незадовільного стану автомобільної дороги в селі Матяшівка, Обухівського району по вулиці Коноша (на вигоні) взяти до відома.
2.Відділу капітального будівництва виконавчого комітету Обухівської міської ради включити виготовлення кошторисної документації капітального ремонту дороги по вулиці Коноша в селі Матяшівка Обухівського району Київської області в комплексну Програму утримання та розвитку вулиць і доріг комунальної власності населених пунктів Обухівської міської територіальної громади Київської області на 2021-2025 роки, не пізніше червня 2021 року.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Вяхірєва М.О., постійні комісії: з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії Карамаш М.М.); з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, благоустрою, будівництва та архітектури (голова комісії Яцун Б.І.)
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 119 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Феденко Надія Вікторівна

Початок збору підписів:

14 квітня 2021 р.

Відповідь дана:

2 червня 2021 р.