Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Перейменувати стадіон "Колос" на честь загиблого Героя Панченко Олега Вікторовича

Об’єктивною необхідністю сьогодення, є вшанування пам’яті героїв-українців, які боронять Батьківщину, виконують бойові завдання, пов’язані з захистом територіальної цілісності держави, а особливо тих, які віддали своє життя за її незалежність.

Тому доцільно перейменувати стадіон "Колос", що знаходиться у місті Обухів, по вулиці Калинова на честь одного з таких героїв Панченко Олега Вікторовича, молодшого сержанта 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Збройних Сил України.

Панченко Олег народився у місті Обухів 1 жовтня 1968 року. Грати у футбол почав з самого дитинства. Це була справа всього його життя.
На стадіоні "Колос" він провів не один день та зіграв не одну гру.
Він по-справжньому горів футболом. До останнього дня.

2014 рік змінив життя багатьох українців, в тому числі і Олега Вікторовича. У 2015 році він, не роздумуючи, пішов на захист України і з цього часу до останнього свого подиху перебував на захисті Держави.
Від початку повномасштабної війни, з 24 лютого 2022 року, Панченко Олег, знаходився у зоні бойових дій, а саме: визволяв Київщину від окупантів, брав участь у боях на Чернігівщині, обороняв Харківщину.

А 19 червня 2022 року Панченко Олег Вікторович у віці 54 роки героїчно загинув у місті Торецьк, Бахмутського району Донецької області від вибухових травм декількох ділянок тіла внаслідок артилерійського обстрілу.

Панченко Олег був сміливим, чесним, щирим, порядним військовослужбовцем і людиною з великим серцем. Він був справжнім патріотом своєї Батьківщини.
Він поклав своє життя заради нашої Держави та народу України.

Указом Президента України №647 від 13 вересня 2022 року Олег Панченко нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Враховуючи вищевикладене, пропоную, вшанувавши пам’ять загиблого ГЕРОЯ, перейменувати стадіон "Колос", який знаходиться по вулиці Калинова, у місті Обухів Київської області на стадіон імені Олега Панченка.
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! Їх імена закарбовуються в пам’яті людей, в назвах вулиць, і пишеться новітня історія незалежної України!

Донька Героя - Панченко Анна.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ №89 від 31.05.2023

Розглянувши електронну петицію автора Панченко Анни Олегівни №89 від 31.05.2023 р. про присвоєння спортивному стадіону «Колос» у м. Обухів імені загиблого воїна-земляка, молодшого сержанта 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців ЗСУ Панченка Олега Вікторовича (далі-петицію), пояснювальну записку відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та комунікації з громадськістю від 12.06.2023, відповідно до статті 25, пункту 3 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Обухівської міської ради VІІ скликання, затвердженого рішенням Обухівської міської ради від 28.01.2016 року №85-06-VІІ, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту,

ОБУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:
1. Електронну петицію взяти до відома.
2. Виконавчому комітету Обухівської міської ради Київської області, здійснювати облік героїв російсько-української війни на території Обухівської міської територіальної громади Київської області та забезпечити можливість виконання звернень жителів про увічнення їх пам’яті після завершення воєнних дій та скасування воєнного стану на території України.
3. Контроль за виконанням цього рішення поклаcти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, згідно з розподілом обов’язків, та постійну комісію Обухівської міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Секретар Обухівської міської ради Сергій КЛОЧКО
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 116 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Панченко Анна Олегівна

Початок збору підписів:

29 травня 2023 р.

Відповідь дана:

13 червня 2023 р.