Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 222 громади!

Про пільговий проїзд

ПРО ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД УЧНІВ ШКІЛ ТА ГІМНІЗІЇ

Шановні тата й мами! Це звернення в першу чергу стосується ВАС!!! Ваші дітки, як і моя дитина, до навчального закладу добираються місцевим транспортом? І при цьому щодня витрачають близько 10-15 гривень???
Керуючись положенням ч.2 ст.56 ЗУ «Про освіту», абз. 2 ч.1 ст. 21 ЗУ «Про загальну середню освіту» та ч.2 підп.а ст. 32 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» звертаюся до очільника нашого міста з проханням вирішити питання щодо забезпечення пільговим поїздом учнів загальноосвітніх шкіл та гімназії міста Обухова до навчального закладу та в зворотньому напрямку шляхом введення учнівських проїзних квитків або ж встановлення знижки на оплату проїзду у розмірі не менше як 50% вартості проїзду.
Прошу небайдужих громадян підтримати мою петицію.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

РІШЕННЯ
Про розгляд електронної петиції про пільговий проїзд учнів закладів загальної середньої освіти
Розглянувши електронну петицію мешканців міста Обухова№23 від 07 лютого 2018 року щодо організації пільгового проїзду учнів закладів загальної середньої освіти,відповідно до статей 26, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій на території Обухівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 28.01.2016 року №85-06-УІІ, враховуючи рекомендації постійних комісій: з питань планування, бюджету та фінансів; соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та з питань зв’язків з політичними партіями, громадськими організаціями і об’єднаннями громадян,

МІСЬКА РАДА В И Р І Ш И ЛА:

1. Електронну петицію про пільговий проїзд учнів до закладів загальної середньої освіти взяти до відома.
2. Управлінню освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради в термін до 01.03.2018 забезпечити безкоштовний проїзд учнів, які проживають на відстані 3 і більше кілометрів від закріплених закладів загальної середньої освіти, а також учнів 10-11 класів до навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – Центр військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки» Обухівської міської ради Київської області.
3. Секретарю міської ради оприлюднити рішення в установленому порядку у міській газеті та на веб-сайті міської ради.

Міський голова О.М. Левченко

м. Обухів
№747-32-VІІ
від 22 лютого 2018 року

Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 108 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Бочарова Світлана Миколаївна

Початок збору підписів:

31 січня 2018 р.

Відповідь дана:

2 березня 2018 р.