Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Відновлення відміненого поїзда Смородине-Охтирка

Шановний голово Охтирської міської ради! Звертаюсь до Вас з проблемою, що виникла у жителів нашого міста через відміну залізницею приміського поїзда Смородине-Охтирка (час відправлення зі Смородине о 20:20) на ділянці Кириківка-Охтирка, оскільки в даний час на станцію Кириківка прибувають такі поїзди Ужгород-Київ-Лисичанск, Люботин-Смородине, Суми-Кириківка. Проте залізниця не збирається відновлювати відмінений маршрут Смородине-Охтирка або продовжувати маршрут Суми-Кириківка до Охтирки та заявляє, що маршрут є збитковими, зокрема як і всі інші маршрути та потребують субсидіювання місцевими органами влади.
Громадянам не вдається придбати квиток на автовокзалі Тростянця за маршрутом Тростянець-Охтирка та здійснити пересадку з вище зазначених поїздів, оскільки каса автовокзалу зупиняється о 18 годині, через що пільгові категорії населення не можуть використати своє право на безоплатний проїзд.
Міська влада стверджує, що всі прямі обов'язки щодо погашення заборгованості по перевезенню пільгових пасажирів виконує, проте вести переговори з залізницею щодо відмінених маршрутів не поспішає. На сьогодні щоденно до станції Охтирка курсує з шести маршрутів пригородних поїздів тільки чотири та, враховуючи тенденцію залізниці щодо скорочення даного виду транспорту в нашому місті, Охтирчани залишаться без поїздів- цей транспорт ввійде в історію.
Прошу Вас, як голова міської влади, зробити запит до Сумської дирекції залізничних перевезень надати розрахунки собівартості пригородного поїзда Смородине-Охтирка на ділянці Кириківка-Охтирка для визначення збитковості маршруту та включити питання виділення субвенції для відновлення цього маршруту до бюджету та укласти необхідні договори з укрзалізницею щодо компенсації частини збитковості з подальшим відновленням курсування відмінених поїздів.
Прошу підтримати мою петицію. Зробимо кращим наше місто разом!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Максиме Івановичу!
За результатами розгляду електронної петиції від 09.01.2020 «Відновлення відміненого поїзда Смородино-Охтирка», автором (ініціатором) якої були Ви, повідомляємо, що 14.01.2020 було направлено звернення до Виробничого підрозділу «Сумської дирекції залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Українська залізниця» з проханням надати розрахунки собівартості приміського поїзду Смородино – Охтирка на ділянці Кириківка – Охтирка та зазначити пропозиції по відновленню даного маршруту.
4 лютого 2020 року отримано відповідь від Виробничого підрозділу «Сумської дирекції залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Українська залізниця» (копія листа додається), яка була внесена 10 лютого 2020 року на розгляд спільного засідання постійних комісій міської ради з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики та з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.
За результатами розгляду даної відповіді постійними комісіями було прийнято рішення про недоцільність подальшого розгляду петиції.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 100 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кривонос Максим Іванович

Початок збору підписів:

6 грудня 2019 р.

Відповідь дана:

11 лютого 2020 р.