Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Звіти заступників міського голови Охтирської міської ради: Масло О.П., Ставицької Л.С., Питюкової Н.М.

Заслухати звіти заступників міського голови Охтирської міської ради: Масло О.П., Ставицької Л.С., Питюкової Н.М. про виконання ними їх функціональних та посадових обов'язків, за 9 місяців 2021 р.

Відповідно до статей 5, 7 Конституції України, керуючись статтями 25, 26, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення відкритості та прозорості в діяльності Охтирської міської ради, виконавчих органів міської ради та їх посадових осіб, підприємств, установ та закладів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади, посилення громадського контролю за діяльністю органів і посадових осіб місцевого самоврядування під час виконання ними повноважень та функціональних обо'язків, в тому числі і щодо проведеної роботи по врегулюванню чисельності безпритульних тварин в місті Охтирка, просимо Охтирську міську раду заслухати звіти заступників міського голови Охтирської міської ради Масло О.П., Ставицької Л.С., Питюкової Н.М. про  виконання ними своїх функціональних обов'язків, згідно розподілу посадових обов'язків за 9 місяців 2021 року.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідно до розділу IV Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Охтирській міській раді, затвердженого рішенням міської ради від 26.01.2017 № 611-МР, міським головою було доручено розгляд електронної петиції ГО «ООЗ «Світ безпритульних тварин» «Заслухати звіти заступників міського голови Охтирської міської ради: Масло О.П., Ставицької Л.С., Питюкової Н.М. про виконання ними їх функціональних та посадових обов'язків, за 9 місяців 2021 р.» на засіданні постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування, депутатської етики, гуманітарної політики та соціального захисту.
08 листопада 2021 року відповідна комісія розглянула дану петицію і направила висновок міському голові з метою підготовки проєкту рішення з розгляду даної петиції.
Відповідно до Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Охтирській міській раді, затвердженого рішенням міської ради від 26.01.2017 № 611-МР, на 21 сесію Охтирської міської ради восьмого скликання підготовлено та внесено проєкт рішення від 23.12.2021 «Про розгляд електронної петиції громадської організації Охтирське об'єднання зоозахисників «Світ Безпритульних Тварин» «Заслухати звіт заступників міського голови Охтирської міської ради: Масло О.П., Ставицької Л.С., Питюкової Н.М. про виконання ними їх функціональних та посадових обов'язків, за 9 місяців 2021 р.».
За результатами голосування проєкт вищезазначеного рішення депутатами міської ради на засіданні сесії міської ради 23 грудня 2021 року не прийнятий.

З повагою міський голова Павло КУЗЬМЕНКО
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 106 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ГО «Охтирське об'єднання зоозахисників „Світ Безпритульних Тварин”»

Початок збору підписів:

13 жовтня 2021 р.

Відповідь дана:

12 листопада 2021 р.