Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Ініціативна група мешканців Оріхова просить відновити традиційні ринки збуту

Ініціативна група мешканців Оріхова звертаються до мера і міських депутатів з проханням зупинити зростання безробіття і банкрутства заводів! Ми просимо Вас, врахувати наше прохання, яке необхідно передати народним депутатам. Нам для виходу з кризи необхідно повернути традиційні ринки експорту.

Цього літа в зв'язку з банкрутством був проданий за безцінь наш відомий завод ЗАЗ, який виробляв ще з радянських часів легендарний автомобіль «Запорожець». Цей завод відігравав найважливішу економічну роль не тільки для нашого міста та для Запоріжжя, а й для всього регіону, для всієї країни це був символ нашого українського автопрому. За останні три роки стрімко зросли кризові явища в економіці, скоротилося виробництво і збільшилося безробіття.

Ми, громадяни України, просимо підтримати звернення про необхідність відновлення торговельно-економічних відносин з Російською Федерацією. Від взаємних санкцій і обмежень, які існують між Україною і РФ на протязі останніх років, наша країна зазнала серйозної шкоди. Це і банкрутство підприємств, і колосальне скорочення робочих місць, суттєво знизилася валютна виручка від експорту. За словами Петра Порошенка, через це, ми втратили мільярди доларів США. Дана політика руйнує основи національного бізнесу. У число жертв потрапив і наш легендарний завод ЗАЗ.

Тому необхідно налагодити традиційне зовнішньоекономічне співробітництво з РФ і країнами СНД, а це неможливо без повноцінного торгово-економічного співробітництва з Росією. Саме тому, ми просимо вас, міських обранців, підтримати народну ініціативу і звернутися до Верховної Ради від Оріхівської міської ради з наполегливим проханням - відновити торгово-економічні відносини з Російською Федерацією. Вирішення цього питання є вкрай необхідним для стабільності і розвитку як нашого міста і краю, так і нашої держави.

Категорія

ЕКОНОМІКА ТА ФІНАНСИ

Станом на 2 жовтня петицію підписали 0 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Петренко Дмитро Ілліч

Дата створення:

8 листопада 2017 р.