Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Визнати вуличних котів частиною екосистеми Оріхівської територіальної громади, дозволити їм вільно жити в підвалах ,на горищах та інших місцях їх постійного перебування та знищувати гризунів.

Останнім часом спостерігається жахлива тенденція до збільшення кількості випадків замурування котів в підвальних приміщеннях житлових будівель.
З метою захисту тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми Оріхівської територіальної громади та заборонити їх безпричинний вилов та вбивство. Взявши за приклад практику м.Варшава, м.Львова, м.Києва, м.Одесси ,наших европейських міст, а нещодавно і м.Запоріжжя долучилося до списку міст, які визнали вуличних котів частиною екосистеми міста.
При визнанні котів частиною екосистеми люди насамперед думають про своє майбутнє. Адже саме вони являються барьером між нашестям гризунів і епідеміями інфекцій переносниками , яких вони є. Коти виконують важливу функцію природньої дератизації - знищення гризунів.
Слід дозволити котам вільно жити та пересуватися в підвалах, на горищах та інших місцях їхнього постійного перебування. Адже взимку для безпритульних тварин - це єдиний прихисток від негоди. А ми замість того щоб допомогти їм вижити (жити), замуровуємо безпомічних істот в цих сховищах , і обрікаємо тварину на довгу та болісну смерть.
Водночас, слід приділити увагу питанню їхнього розмноження, а саме проведення заходівз гуманної біостерилізації, вакцинації, реєстрації та облаштування домівок.
Що потрібно зробити?
Відповідним рішенням міської ради проголосити котів співмешканцями Оріхівської територіальної громади - повноправними вільними жителями, частиною екосистеми нашої громади.
Внести відповідні зміни до правил благоустрою, правил утримання будинків та прибудинкової території, зробити відповідні доповнення до повноважень.
Оріхівській територіальній громаді - бути гуманній до тварин.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідний проект рішення "Про заходи захисту безпритульних котів від жорстокого поводження на території ОТГ Оріхівської міської ради" було винесено на чергову сесію міської ради, засідання якої планується на 29.08.2019.
Додаток до рішення

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Петицію підписали 150 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ЛОПАЩЕНКО ОЛЕКСАНДРА ГРИГОРІВНА

Початок збору підписів:

17 травня 2019 р.

Відповідь дана:

22 серпня 2019 р.