Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Героїв Крут в районі КЗ ОЗЗСО "Сузір'я"

Багато доріг нашого міста знаходяться в жахливому стані та є такі, що потребують негайного капітального ремонту бо мають соціально важливе значення. Одна з таких ділянок – дорога до КЗ ОЗЗСО "Сузір'я", а в народі просто до «Першої школи». Саме ця частина дороги турбує багатьох мешканців міста, які неодноразово зверталися до нас і тому Ініціативна група мешканців міста Оріхова прийняла рішення створити цю петицію.
Стан дорожнього покриття тут просто вражає, особливо в негоду чи взимку. Ями, бруд, калюжі…. І таку «смугу перешкод» мають долати учні та працівники опорного освітнього закладу, незважаючи на те, що дорожній шлях до такої школи повинен бути з твердим покриттям для забезпечення безпечного підвезення учнів (вихованців) і педагогічних працівників до місця навчання, роботи та місця проживання.
Сумно і незрозуміло те, що такого стану дорожнє покриття набуло не за день, тиждень чи місяць. Проблема існує роками. Звісно, намагання її вирішення відомі - дорогу засипали гранульованим шлаком, щебнем чи гравієм. Та, нажаль, ці заходи поліпшують ситуацію на зовсім короткий період.
Просимо мешканців міста Оріхова проявити громадську свідомість і підтримати петицію про негайне вирішення питання капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Героїв Крут в районі КЗ "Опорний заклад загальної середньої освіти "Сузір'я".

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 3 червня петицію підписали 55 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кононенко Ольга Сергіївна

Дата створення:

10 вересня 2019 р.