Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 335 громад!

Збережемо дитячий оздоровчий заклад «Волна» для наших дітей!

Дитячий оздоровчий заклад «Волна», що розташований в заповідній зоні на березі Молочного лиману, більше ніж півстоліття належав мешканцям Оріхівського району. Минали роки і колгоспи Оріхівського району, законні власники ДОЗ «Волна», були ліквідовані. Правонаступником майна колгоспів стала Оріхівська районна рада, яка повинна була зробити відповідні дії щодо оформлення частки та внесення до Держаного реєстру речових прав на нерухоме майно відомостей про нового власника. Але пройшло чимало часу, а Оріхівська районна рада не зробила відповідних дій щодо оформлення права власності на частку майна ДОЗ «Волна», чим грубо порушила права мешканців Оріхівщини. На сьогоднішній день Оріхівська районна рада ліквідована...
На останній сесії, яка відбулася 13.11.2020 р. Оріхівська районна рада рішенням сесії передала частку ДОЗ «Волна» до комунальної власності Оріхівської громади. Але голова громади Хворостянов А.А. та деякі депутати міської ради вважають, що законні підстави для прийняття та збереження частки ДОЗ «Волна» відсутні.
В результаті маємо наступне: втратити майно нашим можновладцям закон дозволяє, а зберегти ні.
Вимагаємо від Оріхівської міської ради:
Прийняти частку ДОЗ «Волна» до комунальної власності громади на черговій сесії Оріхівської міської ради.
Звернутися до суду щодо визнання права власності на частку.
У зв’язку з пандемією, ДОЗ «Волна» потребує матеріальної підтримки і ми вважаємо, що громада повинна підтримати підприємство, яке в майбутньому поверне кошти сторицею, оскільки дитячий оздоровчий заклад працює на госпрозрахунку і не тільки утримував себе, а й сплачував в середньому 200 000 грн щорічно податки та надавав робочі місця мешканцям нашої громади.
ДОЗ «Волна» - це не просто підприємство! Це історія, це дитинство минулих і майбутніх поколінь Оріхівщини, це здоров’я наших дітей, це заклад, який має існувати!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Вашу електронну петицію «Збережемо дитячий оздоровчий заклад «Волна» для наших дітей!» повідомляємо наступне.
Відповідно до вимог Положення про порядок створення та розгляду електронних петицій до Оріхівської міської ради, затвердженого рішенням Оріхівської міської ради від 31.10.2019 № 2, електронні петиції розглядаються за умови збору на свою підтримку не менше 150 підписів громадян упродовж не більше трьох місяців з дня оприлюднення такої петиції.
Дана електронна петиція була зареєстрована загальним відділом з питань організації роботи, звернень громадян та забезпечення діяльності виконавчого комітету за № І-ЕП-033/03-10 від 23.02.2021.
Міським головою були надані відповідні доручення, електронна петиція була направлена на розгляд до юридичного відділу виконавчого комітету міської ради та постійній комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства та благоустрою.
02 березня 2021 року на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства та благоустрою електронна петиція була розглянута за участю автора (ініціатора) електронної петиції, громадськості міста та директора ДОЗ «Волна».
Комісія підготувала висновок про результати розгляду питання, що порушено в електронній петиції.
Міський головою було видано розпорядження від 02.03.2021 №23 «Про скликання десятої позачергової сесії Оріхівської міської ради восьмого скликання».
04 березня 2021 року на засіданні десятої позачергової сесії були розглянуті 2 питання:
1. Про розгляд електронної петиції щодо збереження дитячого оздоровчого закладу «Волна».
2. Про прийняття до комунальної власності Оріхівської міської ради недержавної частки статутного капіталу Оріхівського міжгосподарського колективного підприємства «Дитячий оздоровчий заклад «Волна».
За результатами голосування рішення з даних питань не були прийняті. Таким чином дана електронна петиція не була підтримана Оріхівською міською радою.

Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 159 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Іщенко Ірина Віталіївна

Початок збору підписів:

18 лютого 2021 р.

Відповідь дана:

5 квітня 2021 р.