Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Жителі Оріхівської громади проти закриття дитячого відділення, денного дитячого та денного дорослого неврологічного стаціонару КНП «Оріхівська БЛІЛ»!

Відбувається тиск на лікарів КНП «Оріхівська БЛІЛ» щодо звільнення приміщення другого поверху загальнотерапевтичного відділення, де розміщений дитячий стаціонар, дитячий денний стаціонар та денний стаціонар неврологічного профілю для дорослих - для розміщення там сімейних лікарів місцевої ЦПМСД.
Другий поверх загальнотерапевтичного відділення лікарні, про який йде мова, налічує 10 ліжок дитячих стаціонарних цілодобових, 10 ліжок дитячого денного стаціонару, 1 кабінет для дитячих щеплень, 1 кабінет вакцинації проти коронавірусу, 20 ліжок денного стаціонару для дорослого населення неврологічного профілю, який обслуговують невропатологи і терапевти КНП «Оріхівська БЛІЛ».
В умовах дитячого відділення можна отримати оптимальну кваліфіковану своєчасну медичну допомогу. Так, два лікарі-педіатри ведуть щоденно прийом хворих дітей до 18 років, в разі необхідності – цілодобовий стаціонарний догляд за гострими ситуаціями, працює маніпуляційна, фізіотерапевтичний кабінет та кабінет щеплень. Діти, які вилучаються із сімей, що знаходяться в складних життєвих умовах, діти, від яких відмовляються батьки в пологовому будинку, діти із місцевого притулку, як і діти, що в гострих станах потребують медичної допомоги – усі госпіталізуються у дитяче відділення для надання спеціалізованої допомоги, як цілодобової, так і ургентної. Головне, обстеження та лікування дитини відбувається в адаптованих для дітей умовах.
Витіснення педіатричної допомоги в поліклінічне відділення призведе до контакту дітей із наркозалежними чи психічно неврівноваженими, тяжкохворими, що прийшли за паліативною допомогою, до контакту із учасниками масових профілактичних оглядів чи оглядів за направленням військкомату.
Щодо функціонування денного стаціонару неврологічного профілю в умовах поліклініки чи в інших відділеннях - воно взагалі буде неможливим.
Як і рік тому, на початку пандемії, ми громадою вирішили захищати тих, хто нас захищає – медиків нашої лікарні.
Звертаємося до місцевої влади з проханням віднайти інші можливості забезпечення приміщеннями медиків ЦПМСД.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна пані Олено!

Петицію проти закриття дитячого відділення, денного дитячого та денного дорослого неврологічного стаціонару КНП «Оріхівська БЛІЛ», яка надійшла на розгляд виконавчого комітету міської ради 31.05.2021 розглянуто та повідомляємо наступне.

Враховуючи вимоги Положення про порядок та розгляд електронних петицій до Оріхівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 31.10.2019 № 2, 03 червня 2021 року відповідну петицію було розглянуто на засіданні постійної комісії з питань освіти, охорони здоров'я, фізичного виховання, культури та соціальної політики Оріхівської міської ради та підготовлено проект рішення «Про підтримку електронної петиції проти закриття дитячого відділення, денного дитячого та денного неврологічного стаціонару КНП «Оріхівська БЛІЛ» в частині забезпечення приміщеннями КНП «ЦПМСД» Оріхівської міської ради».

11 червня 2021 року на позачерговій сесії міської ради було прийнято рішення, яким підтримано петицію проти закриття дитячого відділення, денного дитячого та денного неврологічного стаціонару КНП «Оріхівська БЛІЛ» Оріхівської міської ради та надано доручення виконавчому комітет міської ради вирішити питання щодо забезпечення приміщеннями КНП «ЦПМСД» Оріхівської міської ради.
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Петицію підписали 151 особа з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Мірошніченко Олена Олександрівна

Початок збору підписів:

5 квітня 2021 р.

Відповідь дана:

11 червня 2021 р.