Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!

Громадськість проти закриття Новоданилівської філії!

Ми, учні та батьки, діти яких зараз навчаються в освітньому закладі, випускники усіх років, педагоги Новоданилівської філії КЗ «ОЗЗСО «Сузір’я» звертаємось до Оріхівської міської ради з цією петицією.
Так звана "ліквідація" мережі шкіл вже торкнулася всіх куточків нашої країни.
Добралась вона і до Новоданилівського старостинського округу.
Ми проти закриття нашого закладу та переведення 61 учня та вчителів до інших філій опорного закладу.
Будівлі, місце розташування навчального закладу – це «ласий шматочок» тих, хто хоче прибрати до рук ці споруди. Це центр села!
Досягнення педагогічного колективу, результати випускників та відгуки свідчать про те, що у Новоданилівській філії працює високопрофесійний колектив.
Вважаємо практику закриття шкіл - називаючи це «приєднанням», «реорганізацією» - фактом, який суперечить інтересам громади, дітей та не відповідає основним положенням започаткованої державою освітньої реформи.
Ми розуміємо, що наслідки подібного об'єднання можуть мати негативні наслідки для дітей в першу чергу.
Просимо підтримати педагогічний колектив, батьківську громадськість та не проводити ліквідацію навчального закладу, Новоданилівської філії, яка приведе не тільки до знищення колективу вчителів, а й до знищення всього села!
Ми вважаємо, що створення громади має на меті покращення умов проживання її мешканців, а не погіршення!
Ми маємо зберегти наш навчальний заклад!
Вимагаємо врахувати нашу громадську позицію!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

24 червня 2021 року на шістнадцятій сесії міської ради було розглянуто проєкт рішення «Про підтримку електронної петиції «Громадськість проти закриття Новоданилівської філії», який не підтримано депутатами ради.

В свою чергу повідомляємо, що згідно рішення депутатів міської ради проект рішення щодо припинення діяльності (ліквідація) Новоданилівської філії КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Сузір’я» Оріхівської міської ради, підготовлений відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету, було знято з порядку денного відповідної сесії.
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 161 особа з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Булавіна Олена Василівна

Початок збору підписів:

14 червня 2021 р.

Відповідь дана:

25 червня 2021 р.