Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 215 громад!

Будівництво сучасного футбольного міні-поля зі штучним покриттям

Футбол - найбільш доступний, а також масовий засіб фізичного розвитку та зміцнення здоров'я широких верств населення. Футболом в Україні займаються близько 1,5 мільйону осіб. Ця воістину народна гра користується популярністю у дорослих, юнаків та дітей, навіть жінок.

Згідно даних офіційного сайту ФФУ в нашій країні футболом займаються 337 тисяч дітей віком від 8 до 14 років, тобто десь 48 тисяч дітей на один рік народження.

В нашому рідному місті Павлограді цей вид спорту є дуже популярним, в місті працюють спеціалізовані футбольні відділення, а також групи підготовки при командах майстрів.

Але нажаль в нашому місті немає жодного сучасного футбольного міні-поля зі штучним покриттям, всі спортивні заклади, в яких можливо навчати дітей цьому виду спорту та проведення тренувань з футболу переповнені.

Враховуючи вищевикладене, прошу та пропоную на наступний бюджетний рік передбачити кошти на будівництво футбольного міні-поля розміром 42,0 х 22,0 м з покриттям "штучна трава", з облаштуванням панельної огорожі вздовж поля, з розміткою для гри в футбол, та сучасним освітленням.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 27 жовтня петицію підписали 94 особи з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Вершина Павло Анатолійович

Дата створення:

22 жовтня 2019 р.