Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Звільнення з посади керівника КП "Муніципальна Варта" Тищенко С.О.

Звільнення з посади керівника КП "Муніципальна Варта" Тищенко С.О..
В зв'язку з невиконнанням своїх посадових обов'язків та не забезпеченням правопорядку під час проведення санкціонованого мітингу в місті Павлоград 24 січня 2021 року вважаю за необхідне звільнити з посади керівника КП "Муніципальна Варта" Тищенко С.О..
В ході проведення мітингу був вчинений напад на активістів такими особами: Антон Стоякін, Вадим Андрієнко, Олег Таран, Артем Бакала, Олександр Пелін. Активістів було закидано лайном, зеленкою та яйцями. Було вкрадено мегафон та зпаплюжена українська символіка, нападники топтали ногами прапор ГО "Україньське народне об'єднання Характерник" на якому зображено Герб України.
Метою нападників на активістів було припинення протестного руху на чоліі з ГО "Україньське народне об'єднання Характерник" та залякування мітенгарів. ГО "Україньське народне об'єднання Характерник" займається розкриттям та оприлюдненням злочинів та правопорушень з боку місцевої влади міста Павлоград та представників партії ОПЗЖ.
Найбільш вражаючим є той факт, що весь цей напад був заздалегіть спланований та керувався самим керівником КП "Муніципальна Варта" Тищенко С.О.. В підтвердження цьому на телеграм каналі https://t.me/Yellow_Snow_Pavlohrad були опубліковані записи розмов Тищенко С.О., Вершини П.А. та Дениса Середи, які планують цей злочинний напад на активістів.
А пізніше все це було опубліковано на YouTube каналі https://youtu.be/AOHva73iWEA .
Тому вважаю, що такий злочинець не повиненн очолювати КП "Муніципальна Варта" та забезпечувати правопорядок в нашому місті.

Категорія

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

Станом на 23 травня петицію підписали 34 особи з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

МАРЧЕНКО ЮРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

Дата створення:

21 квітня 2021 р.