Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Звільнити із займаних посад заступника міського голови Радіонова О.М. та секретаря Павлоградської міської ради Остренко С.А.

Звільнити із займаних посад заступника міського голови Радіонова О.М. та секретаря Павлоградської міської ради Остренко С.А.

В Україні триває 52 день повномасштабного вторгнення росії. За цей час десятки представників проросійської партії опзж проявили свою колаборантську позицію, та перейшли на бік ворога в окупованих громадах.

Указом Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 березня 2022 року "Щодо призупинення діяльності окремих політичних партій"» діяльність політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" призупинено.

Проте в виконавчому комітеті Павлоградської міської ради, на керівних посадах продовжують працювати представники зазначеної партії - Радіонов О.М. та Остренко С.А.

Враховуючи викладене, звертаємось до Павлоградської міської ради та Павлоградського міського голови Вершині Анатолія Олексійовича з вимогою про звільнення заступника міського голови Радіонов Олександра Миколайовича та секретаря Павлоградської міської ради Остренко Сергія Андрійовича із займаних посад.

Категорія

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

Станом на 21 липня петицію підписали 6 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Павелко Володимир Юрійович

Дата створення:

18 квітня 2022 р.