Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Обладнати безпечні пішохідні доріжки уздовж проїжджої частини вулиці Горького в межах вулиць Центральна та Повстання.

Шановна влада міста Павлоград!
Станом на сьогоднішній день відсутні нормальні, безпечні пішохідні доріжки уздовж проїжджої частини вулиці Горького в межах вулиць Центральна та Повстання.
Протягом дня в цьому напрямку проходять тисячі людей оскільки ця дорога поєднує зупинки громадського транспорту і інфраструктурні об’єкти .
Під час дощу в осінньо-зимовий період ця центральна частина перетворюється в болото. Жителі міста та гості змушені перебиратися через грязюку і калюжі.
Жителі міста Павлоград просять розглянути питання про створення нормальних, безпечних пішохідних доріжок уздовж проїжджої частини вулиці Горького в межах вулиць Центральна та Повстання, оскільки трафік автомобілів центральними вулицями селища досить інтенсивний.
Відсутність пішохідних зон пов'язана з тим, що багато людей винесли свої паркани за межі своїх ділянок, а також городи та клумби, забравши тим самим частину муніципальної власності, де мають перебувати вищезазначені доріжки.
На більшості ділянок дороги вони повністю відсутні, тому дітям та дорослим доводиться йти проїжджою частиною, що часто призводить до аварійних ситуацій, особливо у темний час доби.
Враховуючи викладене вище прошу підтримати дану петицію заважючи на її актуальність.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 15 квітня петицію підписали 16 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Bilenko Olena Mihajlovna

Дата створення:

11 серпня 2022 р.