Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Збереження архітектурної спадщини Павлограда, єдиної в місті конструктивістської будівлі

Ми, громадяни та активісти м. Павлоград, звертаємося до міського голови м. Павлоград Вершини А.О. з вимогою збереження єдиної в нашому місті будівлі в стилі конструктивізму за адресою: вул. Соборна, 109, що була передана на баланс Історико-краєзнавчого музею.

Ця будівля є унікальною для нашого міста, а можливо — і в рамках України. Для цього необхідно детально та достовірно встановити час побудови та приналежність до архітектурного стилю (типовий конструктивізм або авангард стилю).

Будівлю було знайдено можливість відновити навіть після Другої світової війни і тому зараз, під час війни з Росією, її продаж під знесення — це знищення нашої спадщини і просто злочин!

Закликаємо:
- відмінити рішення по питанню №21, 27-ої позачергової сесії павлоградської міськради VIII скликання від 30.08.2022 року про можливість продажу будівлі без зобов‘язання збереження
- за участі співробітників музею, краєзнавців та незалежної експертизи встановити дату побудови та статус пам‘ятки (місцевого чи національного значення в залежності від року побудови та приналежності до архітектурного стилю)
- виконати надані раніше обіцянки щодо реставрації будівлі та відкриття в ній виставкового центру або альтернативного музейного простору (музею російсько-української війни, до прикладу).

Громадськість міста сподівається на шанобливе ставлення до своєї історії з боку влади та недопущення злочинних дій і руйнування архітектурної спадщини.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 23 червня петицію підписали 147 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Фомцова Любов Валеріївна

Дата створення:

5 вересня 2022 р.