Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Надання ім'я вулиці Олега Переходи

Дуже прошу дати ім'я вулиці Олега Переходи з наданням звання почесного громадянина міста. Прошу підтримати найменування вулиць міста Павлограда на честь кожного без виключення загиблого павлоградця у російсько-українській війні з 2014 року, які поклали своє життя за волю та незалежність України, з присвоєнням звання почесного громадянина міста". Так буде всеохоплююча згуртованість сімей загиблих та їх родичів і друзів. Перейменовувати є що, в нас 227 вулиць, 78 провулків, 6 проїздів, 1 проспект, та 1 бульвар.
Мій брат був бойовим медиком парашутно-десантного батальйону військової частини А1126 Старшим сержантом. Перехода Олег Юрійович народився 04.05.1992 року. Він з 2018року у складі 25-та окрема повітрянодесантна Січеславська бригада захищав Україну та брав участь у АТО у напрямку Луганської та Донецкої області.
З перших днів повномасштабного вторгнення Олег боронив нашу землю в Донецкій області де отримав тяжке поранення, але його це не зупинило, навіть не дочекавшись закінчення лікування продовжив захищати нас та нашу землю.
Олег був хоробрим, відважним і ніколи нічого не боявся. Його девіз був " Завжди вперед " та "Ніхто крім нас". На передовій врятував дуже багатьом життя.
Олег Герой для нашої сім'ї і заслуговує, щоб його ім'ям була названа одна з вулиць нашого міста Павлограда. Олег народився і виріс в цьому місці.
В згуртованості наша сила.
Мого брата вже не повернеш, а пам'ять про нього можна закарбувати. До речі, історія повторюється, в нас був родич з хуторів, теж сержант, теж Герой свого часу: Перехода Іван Сергійович 1907 року народження.
Тому будь ласка, я Вас дуже прошу розглянути цю петицію і прийняти її до уваги.
З повагою від сім'ї та побратимів.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 21 липня петицію підписали 8 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Меньшикова Юлія Юріївна

Дата створення:

20 червня 2023 р.