Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Інтерактивна платформа «Відкрите місто»

Інтерактивна платформа «Відкрите місто» дає мешканцям можливість вирішити важливу громадську проблему, звернувшись до відповідального за прийняття рішення чиновника у міській раді. Інструментарій платформи дозволяє описати проблему, відмітити її на карті та сформувати електронне повідомлення. Платформа передбачає можливість перевірити, в якому статусі знаходиться Ваш запит: прийнятий до розгляду, вирішений чи не вирішений (з позначенням причини).
Цей ресурс наблизить владу до громадян та створить дієвий механізм їх взаємодії у вирішенні найбільш гострих місцевих проблем у сфері ЖКГ, благоустрою, утримання територій та інших питань. Головною відмінністю ресурсу є його тісна взаємодія з органами місцевої влади, що забезпечить результат. Інформація за посиланнями: https://www.youtube.com/watch?v=oVKFlNKQoZI та https://www.youtube.com/watch?v=Kt3WSD8ilpg

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчий комітет Первомайської міської ради повідомляє, що Ваша електрона петиція щодо впровадження інтерактиівної платформи "Відкрите місто" не набрала в установлений строк необхідну кількість голосів на її підтримку, згідно Закону України «Про звернення громадян» вона буде розглядатися як звернення.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 16 липня петицію підписали 53 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Коц Олена Володимирівна

Дата створення:

7 квітня 2017 р.