Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Реорганізація ЗОШ №1

Ми, колектив учителів, батьків, учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№1, звертаємося до громади міста з проханням припинити розгляд питання щодо реорганізації Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 .
Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується» (стаття 13 Закону України «Про освіту»)
У мікрорайоні Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 школа одна з мовою національних меншин (російською).
У 2011 році була закрита Сиваська ЗОШ. Діти, які там навчались, були переведені до Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з обіцянкою з боку міської влади про постійне навчання саме у цій школі. Скільки ще разів нашим дітям змінювати школу, пристосовуватися до нового колективу, до нових вчителів? Це психологічний та моральний стрес для дітей.
Питання щодо реорганізації Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№1 ще не вирішено, а на карті міста (інформація з карти Google, картографічні дані, 2018) вже нашої школи немає. Питання: куди зникла з карти наша школа та земля, на якій вона розташована?).
Запрошуємо всіх небайдужих підтримати нас та зберегти школу, з якої починалась освіта міста Первомайський.
P.S. Капітальний ремонт школи був зроблений у 1986 році. Школа не аварійна!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮШановна Тетяно Степанівно!

Щодо рогляду Вашої петиції, стовно реорганізації загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, зареєстрованої зареєстрованої вх. №Кол80/01-14 від 13.02.2018 року повідомляємо наступне.
26.04.2018 року на черговому засіданні Первомайської міської ради в розділі «Різне» була заслухана інформація щодо надходження до Первомайської міської ради Петиції та запропонований на розгляд проект рішення «Про розгляд електронної петиції щодо реорганізації загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1». За результатами голосування («за»-12, «проти»-9, «утримались»-6) у зв’язку з недостатньою кількістю голосів рішення не прийнято.
Міський голова М.М.Бакшеєв


Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 111 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Початок збору підписів:

7 лютого 2018 р.

Відповідь дана:

7 травня 2018 р.