Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Запровадження стипендії найосвіченішим школярам міста

Загалом, у школярів міста, як і в цілому по країні, можна помітити недостатню кількість мотивації до навчання. Крім того, існують діти, які демонструють високі досягнення під час вивчення шкільного матеріалу, проте вони не мають фінансових можливостей для розвитку своїх розумових здібностей (придбання спеціалізованої літератури, відвідування гуртків, секцій, проходження поглиблених курсів, тощо). У майбутньому ця талановита молодь могла б зробити значний внесок у розвиток міста. Як кажуть, "діти - наше майбутнє". Крім того, це допоможе їм зрозуміти, що гроші можливо і потрібно заробляти власним розумом і кропіткою працею.
Тому, з метою мотивування школярів до навчання, збільшення кількості дітей, які демонструють високий рівень освітніх досягнень, створення додаткових можливостей для розвитку їх розумових здібностей, пропоную запровадити стипендію найосвіченішим школярам міста (тим, які отримують найвищі бали з усіх предметів та демонструють бездоганну поведінку). Розмір стипендії може бути і незначним, таким, який місто може собі дозволити, проте цей незначний внесок мешканців міста у освітній і культурний розвиток школярів та їх майбутнє, може принести неабияку користь місту, країні та взагалі світу.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчий комітет Первомайської міської ради повідомляє, що Ваша електрона петиція щодо запровадженя стипендії найосвідченішим школярам міста Первомайський не набрала в установлений строк необхідну кількість голосів на її підтримку (63 зі 100 необхідних), згідно Закону України «Про звернення громадян» вона буде розглядатися як звернення.

Категорія

ОСВІТА

Станом на 21 липня петицію підписали 63 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Зінов'єва Наталія Сергіївна

Дата створення:

10 лютого 2018 р.