Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Будівництво критого роллердрому

Пропозиція побудувати біля нового спорткомплексу «Ангар» критий роллердром
Катання на роликах — найпопулярніший вид дозвілля дітей та молоді міста. Це заняття дуже корисне для здоров`я: катання на роликових ковзанах розвиває м’язи, формує осанку, покращує координаційні можливості. Крім того, при катанні на роликах розвиваються навики зосереджувати увагу та вміння швидко аналізувати ситуацію.
Але, на жаль, у місті немає місць, пристосованих для безпечного заняття цим видом спорту. Тому пропоную побудувати критий роллердром, адже кататися на ньому можна при будь-яких погодних умовах: в холодну або дощову пору року.
Ще один плюс роллердрома полягає в покритті: кататися на такій рівній поверхні менш травматично. Це важливо, особливо якщо мова йде про безпеку діток або початківців ролерів.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчий комітет Первомайської міської ради повідомляє, що Ваша електрона петиція щодо побудови біля нового спорткомплексу «Ангар» критого роллердрому не набрала в установлений строк необхідну кількість голосів на її підтримку, згідно Закону України «Про звернення громадян» вона буде розглядатися як звернення.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 21 липня петицію підписали 20 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сафонова Світлана Юріївна

Дата створення:

8 лютого 2017 р.