Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Наведення ладу перед магазинов №48

Провулок перед магазином №48 є однією з найжвавіших пішохідних артерій нашого міста.
Незважаючи на важливість та популярність цієї території власники магазину №48, не зацікавлені в належному утриманні прилеглої території. Вуличні урни для сміття завжди переповнені і воно висипається та розноситься вітром. Сходинки розтрощені і небезпечні для пішоходів, а плитка з якої вони колись були зроблені стирчить із снігових кучугурів впереміш зі сміттям. Незаконно встановлений торгівельний прилавок збитий зі шматків заліза, дошок та шиферу псує загальний вигляд жвавого провулку. Тушки птахів, молочні продукти, саморобні салати несуть загрозу здоров`ю та життю довірливих покупців. Залишене продавчинями сміття ніхто не прибирає у той час, коли за користування торгівельним місцем сплачуеться збір невідомим хазяївам, які занедбали цю територію.
Водії таксі паркують свої автівки на прилеглій парковці абияк, перешкоджаючи перехожим, залишають після себе купи сміття, сваряться на погані дороги але не платять податки на їх ремонт.
Ми, мешканці Первомайського, вимагаємо навести лад в центрі нашого міста біля магазину №48, а саме: прибрати незаконно встановлений торгівельний хлів, зобов`язати господарів магазину №48 дбати про охайність своїх ґанків і прилеглої території та своєчасно прибирати сміття з урн, заборонити торгівлю їжею з підлоги, упорядкувати паркування машин та облаштувати парковку урнами для сміття.
Зробимо наше місто кращим!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчий комітет Первомайської міської ради повідомляє, що Ваша електрона петиція щодо побудови біля нового спорткомплексу «Ангар» критого роллердрому не набрала в установлений строк необхідну кількість голосів на її підтримку, згідно Закону України «Про звернення громадян» вона буде розглядатися як звернення.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 21 липня петицію підписали 34 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Коваленко Денис Олександрович

Дата створення:

7 березня 2017 р.