Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Про перерозподіл коштів на ЗСУ з відрахуванням частки із запланованих в бюджеті 30 млн витрат на ремонт прибудинкових територій

Відповідно до затвердженого бюджету Рівненської міської територіальної громади на 2024 рік (рішення №4312 від 22.12.23р)
на ремонт прибудинкових територій закладено 30 млн грн.

Цією петицією громада наголошує, що у витрачанні бюджетних коштів станом на 3й рік повномасштабної війни, потрібні інші пріоритети.

Просимо перерозподілити частину коштів на підтримку Збройних Сил України. Ми розуміємо, що на обслуговування та підтримку міста у належному стані в бюджеті потрібно залишити певну суму коштів. Також як і те, що робити ці ремонти потрібно при правильних погодних умовах, у теплий сухий сезон.

Військовим на лінії зіткнення допомога потрібна уже. Саме це є найважливішим стратегічним рішенням і найважливішою статтею витрат.

Враховуючи це, просимо невідкладно переглянути цю статтю витрат і частину коштів у сумі 20 млн грн - перенаправити на існуючі програми підтримки ЗСУ прийняті Рівнерадою, в т.ч. на закупівлю дронів.

Вимагаємо прийняти відповідне рішення щодо перенаправлення 20 млн. грн на потреби ЗСУ на найближчій сесії Рівнеради.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Рівненська міська рада підтримує виділення додаткових коштів для фінансування програм, спрямованих на підтримку Збройних Сил України, здійснює та має намір здійснювати у майбутньому усі можливі заходи задля надання допомоги нашим воїнам, які боронять суверенітет та незалежність України.
Підтримуючи Вашу електронну петицію також зазначаємо, що Рівненська міська рада, як орган місцевого самоврядування, може діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. У своїй діяльності Рівненська міська рада також керується Регламентом Рівненської міської ради 8-го скликання, затвердженим рішенням Рівненської міської ради №1619 від 18.11.2021.
Враховуючи норми, встановлені пунктами 25.5, 27.3 та 33.8 Регламенту, проєкти рішень Рівненської міської ради в обов’язковому порядку розглядаються відповідними постійними комісіями Рівненської міської ради.
Зокрема ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» встановлено, що постійні комісії ради є органами ради, що обираються з числа її депутатів, для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання, а також за дорученням ради або за власною ініціативою попередньо розглядають проєкти місцевого бюджету та за результатами розгляду яких готують висновки та рекомендації.
Також обов’язковість розгляду проєкту рішення місцевого бюджету постійними комісіями міської ради, зокрема й профільною постійною комісією з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, встановлена Положенням про постійні комісії Рівненської міської ради 8-го скликання, затвердженим рішенням Рівненської міської ради від 18.11.2021 №1521.
Зокрема, пунктом 3 розділу 4 згаданого положення передбачено, що постійна комісія з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю вивчає, попередньо розглядає та готує проекти рішень Рівненської міської ради (або бере участь у їх підготовці), надає висновки та рекомендації, здійснює контроль за виконанням рішень Рівненської міської ради та її виконавчого комітету з питань бюджету Рівненської міської територіальної громади (включаючи питання доходів, видатків, контролю за виконанням бюджету).
Відповідно до вищевикладеного, повністю підтримуючи необхідність виділення додаткових коштів на виконання програм, спрямованих на підтримку Збройних Сил України, мною дано доручення постійній комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю Рівненської міської ради невідкладно розглянути питання, порушене у Вашій електронній петиції, на своєму засіданні з метою його детального вивчення та підготовки відповідних пропозицій і рекомендацій.
В свою чергу хочу зауважити, що Рівненська міська рада завжди підтримує ініціативи спрямовані на підтримку Збройних Сил України та якнайшвидше здобуття ними перемоги над ворогом.

Секретар міської ради
Віктор ШАКИРЗЯН
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 286 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Смоляр Тетяна Віталіївна

Початок збору підписів:

5 лютого 2024 р.

Відповідь дана:

15 лютого 2024 р.