Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

На виконання рішення Рівненського окружного адміністративного суду Рівненської області щодо оприлюднення електронної петиції Федотова Андрія Павловича

На виконання рішення Рівненського окружного адміністративного суду від 25 серпня 2023 у справі 460/17214/23 щодо оприлюднення електронної петиції Федотова Андрія Павловича від 20.06.2023 № 808 на офіційному вебсайті Рівненської міської ради опубліковуємо вищевказану петицію:

Постановою Рівненської міської територіальної виборчої комісії від 21.11.2020 № 181 визнано обраним Рівненським міським головою Третяка Олександра Віталійовича.
Вважаю, що Рівненський міський голова Третяк О.В. порушує Присягу посадової особи місцевого самоврядування (стаття 11 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»), що виразилось у недотриманні ним законів України та неналежному виконанні своїх посадових обов’язків. Оскільки, такі обставини повністю стверджуються інформацією розміщеною на офіційному сайті «Судова влада України».
03.02.2023 року відносно Рівненського міського голови Третяка О.В. Національним агентством з питань запобігання корупції складено три протоколи про вчинення ним адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених частинами 1, 2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).
28.11.2022 року відносно Рівненського міського голови Третяка О.В. Національним антикорупційним бюро України складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.185-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання законних вимог посадових осіб Національного антикорупційного бюро України).
27.12.2022 року відносно Рівненського міського голови Третяка О.В. Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини складено протокол про вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст.188-40 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання законних вимог Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини).
На сьогодні Рівненським міським судом Рівненської області закрито справи відносно Рівненського міського голови Третяка О.В. за вчинення адміністративних правопорушень передбачених ст.188-40 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 185-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення та дві справи за частинами 1, 2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, однак слід зазначити наступне.
01.05.2023 Рівненським міським судом в справі
№ 569/2598/23 про притягнення Рівненського міського голови Третяка О.В. до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого частинами 1,2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) винесено постанову, згідно якої, провадження по справі стосовно Рівненського міського голови Третяка О.В. закрито у зв’язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності. Тобто з нереабілітуючих підстав. Як наслідок, в даному випадку мало місце вчинення міським головою адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією.
Зважаючи на викладене, а також на те, що справи стосовно Рівненського міського голови Третяка О.В. про вчинення ним адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого частинами 1,2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів), ще продовжуються розглядатися в судах, факти вчинення ним порушень вимог закону вже є встановленими.
Тому, Рівненський міський голова Третяк О.В. порушує приписи законів та неналежно виконує свої посадові обов’язки.
Дострокове припинення повноважень голови органу місцевого самоврядування регулюється ст.79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Повноваження міського голови, зокрема, можуть бути достроково припинені, якщо він порушує закони України або не забезпечує здійснення наданих йому повноважень.
В такому випадку, повноваження міського голови можуть бути припинені достроково за рішенням відповідно ради.
Прошу Рівненську міську раду підготувати та розглянути рішення про дострокове припинення повноважень Рівненського міського голови Третяка О.В.

Категорія

ІНШІ

Станом на 22 травня петицію підписали 1 особа з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Мозоль Наталія Русланівна

Дата створення:

15 листопада 2023 р.