Оберіть вашу громаду
Скасувати
+ ще 506 громад!
Щодо заборони електросамокатів і іншого електротранспорту у парку Лебединка
Суть даної петиції полягає в тому щоб заборонити рух персонального електротранспорту у парку Лебединка а саме:
1)електросамокати
2)електроскутери
3)електробайки
Просто дана проблема тягнеться роками, вже багато разів були випадки травмування пішоходів внаслідок швидкісної їзди на електротранспорті, з яких багато на Лебединці, у додаток до цього парк Лебединка є як логістичний хаб бо проїжджає через її багато доставок до Макдональц у більшості це Glovo і їздять вони з великою швидкістю як молодь на своєму приватному транспорті так і різні доставки не зважаючи на пішоходів.
Тому було би чудово щоб за сприяння місцевої влади ця проблема вирішилась на благо громади міста, а саме:
1)встановити додатково на алеях камери "безпечне місто" хоча б 5 штук.
2)залучити велопатруль Патрульної поліції і Муніципальну варту для врегулювання порядку і притягнення до відповідальності правопорушників у даній рекреаційній зоні.
3)встановити знаки у парку щодо заборони руху електротранспорту .
Даний ряд заходів вже було застосовано у місті Одеса, а саме на трасі здоров'я і вони успішно працюють по сьогоднішній день завдяки здагодженій співпраці громади і місцевої влади.
Сама петиція створена задля вирішення нагальної проблеми громади і все це можна вирішити у культурній і мирній формі за співпраці громади, влади і ТРЦ "Злата Плаза", просто є багато варіантів заїзду від вул. 16 липня і дані доставки могли б спокійно заїхати і забрати замовлення на задньому дворі ТРЦ "Злата Плаза" там є додаткові ворота біля самого Макдональцу і це було б зручно як для водіїв електротранспорту так і для пішоходів, даний варіант запропонований у якості пропозиції і альтернативи вирішення ситуації.
Просто хотілось би щоб проблема яка тягнеться роками вирішилась і люди могли б спокійно гуляти у рекреаційній парковій зоні : батьки з дітьми, пенсіонери, гості міста не переживаючи за власне життя і здоров'я.
З повагою Вахнюк Т. П
1)електросамокати
2)електроскутери
3)електробайки
Просто дана проблема тягнеться роками, вже багато разів були випадки травмування пішоходів внаслідок швидкісної їзди на електротранспорті, з яких багато на Лебединці, у додаток до цього парк Лебединка є як логістичний хаб бо проїжджає через її багато доставок до Макдональц у більшості це Glovo і їздять вони з великою швидкістю як молодь на своєму приватному транспорті так і різні доставки не зважаючи на пішоходів.
Тому було би чудово щоб за сприяння місцевої влади ця проблема вирішилась на благо громади міста, а саме:
1)встановити додатково на алеях камери "безпечне місто" хоча б 5 штук.
2)залучити велопатруль Патрульної поліції і Муніципальну варту для врегулювання порядку і притягнення до відповідальності правопорушників у даній рекреаційній зоні.
3)встановити знаки у парку щодо заборони руху електротранспорту .
Даний ряд заходів вже було застосовано у місті Одеса, а саме на трасі здоров'я і вони успішно працюють по сьогоднішній день завдяки здагодженій співпраці громади і місцевої влади.
Сама петиція створена задля вирішення нагальної проблеми громади і все це можна вирішити у культурній і мирній формі за співпраці громади, влади і ТРЦ "Злата Плаза", просто є багато варіантів заїзду від вул. 16 липня і дані доставки могли б спокійно заїхати і забрати замовлення на задньому дворі ТРЦ "Злата Плаза" там є додаткові ворота біля самого Макдональцу і це було б зручно як для водіїв електротранспорту так і для пішоходів, даний варіант запропонований у якості пропозиції і альтернативи вирішення ситуації.
Просто хотілось би щоб проблема яка тягнеться роками вирішилась і люди могли б спокійно гуляти у рекреаційній парковій зоні : батьки з дітьми, пенсіонери, гості міста не переживаючи за власне життя і здоров'я.
З повагою Вахнюк Т. П
ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ
Тарасу ВАХНЮКУ
Розглянувши Вашу петицію повідомляємо, що виконавчим
комітетом Рівненської міської ради прийнято рішення від 23.03.20026 №172 «Про врегулювання питань користування учасниками дорожнього руху персональним легким електричним транспортом».
Вказаним рішенням заборонено у всіх без виключення пішохідних зонах рух персональним легким електричним транспортом.
Секретар міської ради
Віктор ШАКИРЗЯН
Розглянувши Вашу петицію повідомляємо, що виконавчим
комітетом Рівненської міської ради прийнято рішення від 23.03.20026 №172 «Про врегулювання питань користування учасниками дорожнього руху персональним легким електричним транспортом».
Вказаним рішенням заборонено у всіх без виключення пішохідних зонах рух персональним легким електричним транспортом.
Секретар міської ради
Віктор ШАКИРЗЯН
Категорія
БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВОПетицію підписали 254 особи з 250 необхідних.
