Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Створення у Рівненській міській громаді Центрів дозвілля для ветеранів та їх сімей

Пропоную створити на території Рівненської громади мережу Центрів дозвілля для ветеранів та їхніх сімей. На Рівненщині вже створено центри реабілітації, які включають надання ветеранам медичної та психологічної допомоги. Втім, етап адаптації проходить більш плавно та легко, коли ветеран перебуває у середовищі таких самих учасників бойових дій. Центри дозвілля ветеранів - це установи клубного типу, хаби, де є вільний простір для комунікації, встановлення дружніх зв‘язків та легкого спілкування. У таких центрах ветеранів зрозуміють, вони зможуть за чашкою кави поспілкуватися з однодумцями та побратимами. Коли у ветерана - складних психологічний стан, він має мати місце, куди піти, щоб просто побути наодинці з собою або поговорити зі сторонніми людьми. Саме для цього варто створити Центри дозвілля, які не будуть віддякувати ветеранів словами «реабілітація», «психологічна допомога» і та інше.

Дані центри можуть бути створені на базі державних установ, таких як бібліотеки, «Будинок ветеранів», Ветеранський простір.

У даних центрах важливо забезпечити вільний доступ до інтернету, тепле приміщення зі столами та кріслами, невелику зону для кави та пригощань, стіл з фахівцем, який має освіту психолога та спеціалізується на комунікації з учасниками бойових дій.

Категорія

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ

Станом на 13 червня петицію підписали 27 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Губернюк Олеся Петрівна

Дата створення:

27 листопада 2023 р.