Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 210 громад!

Звільнити судимого директора КП "Ромнитеплосервіс" Воскресу Юрія з посади

14 грудня 2015 року новим директором КП «Ромнитеплосервіс» було призначено ВОСКРЕСУ Юрія Андрійовича, 26.07.1956 року народження.
Обставини цього таємничого призначення залишаються загадковими. Так як і обставини звільнення колишнього директора, який зробив підприємство одним з найкращих в Україні.
Новопризначений директор не має жодних допусків, які б дозволили йому працювати на підприємстві, а також за інформацією від Роменського міськрайонного прокурора Кузьченка В. О. був судимий та відбував покарання за фінансові махінації на посаді директора заводу «АТС».

ДЕТАЛЬНО:
Місто Ромни славиться своїм підприємством - КП "Ромнитеплосервіс", керівником якого до недавнього часу був Беседа Володимир Корнійович.
Підприємство створювалося в 2000-му році фактично з нуля на базі напівзруйнованого АТСу. Від АТСу лишились парові котельні, які свого часу опалювали прилеглі заводські площі та потребували переобладнання для обігріву житлового фонду на водяне опалення, а це на той час коштувало близько 200 тисяч гривень – це величезна сума для молодого підприємства, але все ж таки мета була досягнута. Потім до КП "Ромнитеплосервіс", почали приєднуватись інші котельні збанкрутілих організацій, таких як «Консервний завод» та «Агротехсервіс». Зараз «Ромнитеплосервіс» обслуговує близько 1700 абонентів та чисельну кількість підприємств і установ. І за весь цей час у попередньої влади жодних нарікань не було».
Як повідомив, вже колишній керівник «теплосервісу», опалюють зараз мешканців багатоповерхівок за тарифом у 8,27 гривні на м2, тоді як сусід «комунтепло» постачає опалення за ціною 14,52 гривні, і при цьому має борг у 8 мільйонів гривень. Також пан Беседа зміг забезпечити своє підприємство новітнім обладнанням європейського рівня. Завдяки таким досягненням КП "Ромнитеплосервіс", увійшло у п’ятірку найкращих підприємств України, та посіло почесне третє місце.
Але місцевій владі байдуже на ці досягнення! Нещодавно пану Беседі мер міста Сергій Салатун мав подовжити контракт, і навіть обіцяв, що так і буде зроблено, але вже минулому директору було відмовлено без будь-яких пояснень.
Зараз же на місце пана Беседи призначають колишнього директора АТСу Юрія Воскресу, який був засуджений за фінасові махінації, також Юрій Воскреса не має жодних допусків і дозволів та взагалі не може працювати в КП "Ромнитеплосервіс".
Що далі?
Установу хочуть злити з іншим схожим підприємством «Ромникомунтепло», але на чолі з Віктором Мега, та восьмимільйонним боргом.
Таким чином хтось врятує «Ромникомунтепло», з його боргами та директором, але загублять успішне підприємство.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На шостій сесії Роменської міської ради 28.01.2016 було розглянуто електронну петицію «Звільнити судимого директора КП "Ромнитеплосервіс" Воскресу Юрія з посади».
Міська рада вирішила не підтримати цю електронну петицію.


ВІДПОВІДЬ
на електронну петицію «Звільнити судимого директора КП "Ромнитеплосервіс" Воскресу Юрія з посади»
(ПІДТРИМАНО Рішення Роменської міської ради 28.01.2016)

Комунальне підприємства «Ромнитеплосервіс» Роменської міської ради (надалі –підприємство) діє на основі використання комунального майна, що є власністю громади міста Ромни. Найвищим органом управління підприємства є Роменська міська рада.
Прийняття на роботу керівника підприємства, установи і організації, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Ромни здійснюється шляхом укладання з ним контракту міським головою, який діє на підставі пункту 10 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Відповідно до статті 65 Господарського кодексу України у контракті визначається строк найму, умови звільнення з посади.
09.12.2014 між міським головою Салатуном С.А. і Беседою В.К. було укладено контракт на строк до 08.12.2015.
Відповідно до пункту 5.6 цього контракту за два місяці до закінчення терміну дії він може бути за угодою сторін продовжений або укладений на новий термін.
У зв’язку з тим, що міському голові стало відомо про незаконне відчуження майна комунальним підприємством без відповідного погодження з міською радою, Беседі В.К. було запропоновано укладення з ним контракту терміном на 2 місяці з метою з’ясування обставин справи, але Беседа В.К. відмовився від цієї пропозиції.
У провадженні Роменського міськрайонного суду Сумської області перебуває справа за № 585/3830/15-ц за позовом Беседи В.К. до Роменської міської ради, комунального підприємства «Ромнитеплосервіс» Роменської міської ради, третя особа: міський голова Салатун С.А. про визнання розпорядження міського голови та контракту недійсними, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
14.12.2015 між міським головою Салатуном С.А. і Воскресою Ю.А. було укладено контракт на строк до 13.03.2016.
Проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад керівників комунальних підприємств, чинним законодавством не передбачено.
Таким чином, при укладанні контракту у міського голови не було підстав, які б перешкоджали його укладенню.
Для підтвердження чи спростування наявності факту судимості Воскреси Ю.А. надано запит до відповідних органів.
Наявність допусків та дозволів для здійснення технічного обслуговування теплових мереж у директора є необов’язковою, оскільки на підприємстві визначено відповідальну особу, яка їх має.
Факти, викладені в електронній петиції, не є підставою для звільнення Воскреси Ю.А. з посади директора комунального підприємства «Ромнитеплосервіс».
Питання щодо здійснення реорганізації шляхом злиття комунальних підприємств «Ромнитеплосервіс» і «Ромникомунтепло» не розглядається.


Секретар міської ради В.М. Мицик


Сосненко 2 11 87
Яременко 2 20 43

Категорія

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

Петицію підписали 116 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сухомлін Сергій Олегович

Початок збору підписів:

17 січня 2016 р.

Відповідь дана:

1 лютого 2016 р.