Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 209 громад!

Ремонт дороги по вул. Київська вздовж міського кладовища

Станом натепер дорога по вул. Київська вздовж міського кладовища в місті Ромни в дуже ПОГАНОМУ СТАНІ, якщо не сказати - в ЖАХЛИВОМУ СТАНІ. Яма на ямі, це не дорога, НАПРЯМОК РУХУ.
Необхідний ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ!!!!!!!!!!
Скільки можна знущатися з людей!!!!!!!!!
Забезпечте безпечний рух на даному відрізку дороги.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 5 липня петицію підписали 84 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Козировська Олена Анатоліївна

Дата створення:

14 травня 2019 р.