Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Зміцнити соціально-економічні зв'язки з польськими партнерами

Шановний Юрій Петрович та депутати Самбірського району Львівської області! До вас звертається ініціативна група жителів Самбірського району як до народних обранців регіону.
Історично склалось так, що одне із провідних місць в європейській інтеграції України належало Галичині та її центральному місту – Львову.
Львівщина – місце, де як у дзеркалі відображалася уся культура Центральної та Східної Європи. Саме тут утворювалася самобутня, космополітична за свої духом культура, які вбирала в себе найкращі ґатунки австрійського, польського та українського народного життя.
Саме тут, в нашої області, немов у горнилі народжувалась культура всього регіону у своїй унікальності та самобутності. І сьогодні наш регіон не полишає своїх історичних позицій.
Більш того, саме наша область, на нашу думку, має залишатись і сьогодні локомотивом руху України в Європу. І головною метою такого руху є поглиблення співробітництва із нашим головним сусідом, стратегічним партнером – Польщею з якою від давніх давен складались, хоча і не завжди, самі прості, але по-справжньому, міцні та перспективні стосунки. Для цього є усі умови, особливо останнє десятиліття. Декілька сотень тисяч поляків щорічно відвідують Львів та курорти Галичини. Щорічно до Польщі їдуть на роботу та просто, в якості туристів, декілька десятків тисяч громадян України.
Останні події відкрили нові можливості для європейської інтеграції нашої країни, а Львівська область завжди була регіоном, який стояв в авангарді даного процесу. Галичина є одним із найпривабливіших регіонів для інвестицій з боку польських підприємців. Щорічно проводяться десятки конференцій, форумів, ділових зустрічей між представниками польських та українських неприбуткових організацій, фондів, реалізуються спільні проекти в таких галузях як освіта, наука, робота із молоддю тощо.
Проте Львівська область, нажаль не повністю використовує той потенціал, який закладений в інтеграції з Республікою Польща та активізації зв’язків з нею.
В той же час, критична економічна ситуація, яка склалася в Україні потребує рішучих мір. У зв'язку з цим просимо активізувати співробітництво з Польщею як нашим ключовим стратегічним партнером. Вибудовування самостійних економічних відносин з польськими містами і воєводствами дозволить вирішити проблеми нашого краю, перш за все, це сприятиме якомога більш швидкому подоланню сміттєвої, транспортної та інших нагальних проблем міста, а також допоможе створенню нових робочих місць.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

У відповідності з ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
В зв'язку з тим, що Конституцією та законами України не передбачено підстав та способів вирішення органами місцевого самоврядування порушеного у петиції питання, його розгляд виходить за межі повноважень районної ради.
Додаток до рішення

Категорія

ЕКОНОМІКА ТА ФІНАНСИ

Петицію підписали 269 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шульга Вадим Сергійович

Початок збору підписів:

24 листопада 2016 р.

Відповідь дана:

23 лютого 2017 р.