Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 207 громад!

Створення мережі громадських вбиралень у Сєвєродонецьку

Забезпечення гідних та комфортних умов життя — одне з найважливіших завдань сучасного міста. Наразі сєвєродончани та гості міста не мають можливості реалізувати базові людські потреби, в тому числі відвідувати міські вбиральні.
Сьогодні сєвєродончани вимушені вигадувати способи потрапити до закладів громадського харчування, культури або нарікати себе на принизливий досвід, реалізуючи свої людські потреби де інде. Водночас, представники маломобільних груп населення взагалі позбавленні доступу до вбиралень.
Тому Сєвєродонецька міська адміністрація має взяти на себе відповідальність по створенню мережі сучасних та доступних вбиралень в місті, яка б повністю забезпечила реалізацію базової потреби громадян.
Вбиральні мають бути створені в місцях великого скупчення людей та зон відпочинку, рекреації, загального користування та громадських просторів, таких як:
1. Площа Перемоги
2. Площа Миру
3. Сквер Гоголя
4. Берегова лінія озера Чисте
5. Набережна озера Паркове (вул. Зелена, 28)
6. Екологічний парк (пр.Космонавтів, 25)
Об'єкти мають враховувати потреби всіх громадян - з особливостями рухового апарату, зору та ін. Доступ до об'єктів може бути реалізований на підставі сплати за користування, яка не може перевищувати половину вартості одиниці соціального хліба.
Пропонуємо закласти в бюджет на 2020 рік будівництво вбиралень в вище зазначених місцях, а також забезпечити постійну роботу чинної вбиральні, яка розташована за адресою пр. Гвардійський 15-а, за будівлею ТЦ “Дитячий світ”.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна, Олександра Євгенівна!

Петицію щодо «Створення мережі громадських вбиралень у м. Сєвєродонецьку» було розглянуто на засідання виконавчого комітету № 18 від 02.08.2019р., на якому було доручено УЖКГ міста Сєвєродонецька провести аналіз наявних громадських вбиралень і їх власників, зробити розрахунки доцільності створення нових вбиралень, розробити Правила вільного доступу громадян до туалетів, що розміщені в громадських будівлях міста.

Остаточне рішення буде прийнято після вирішення цих питань.В.о. міського голови, В.П. Ткачук
Секретар міської ради


Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 329 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ворошилова Олександра Євгенівна

Початок збору підписів:

26 липня 2019 р.

Відповідь дана:

8 серпня 2019 р.