Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Сєвєродонецьк, дозволити їм вільно жити в підвалах, горищах та інших місцях їх постійного перебування та знищувати гризунів

Останнім часом у місті Сєвєродонецьк спостерігається жахлива тенденція до збільшення кількості випадків замурування котів в підвальних приміщеннях житлових будівель.
З метою захисту тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Сєвєродонецьк та заборонити їх безпричинний вилов та вбивства. Взявши за приклад практику м. Львова, м. Полтави, м. Харкова та інших українських міст, слід дозволити котам вільно жити та пересуватися у підвалах, горищах та інших місцях їхнього постійного перебування, оскільки вони виконують вкрай важливу функцію природньої дератизації - знищення гризунів, що є розносчиками багатьох інфекцій.
Водночас, слід приділити увагу питанню їхнього розмноження, а саме проведенню заходів з гуманної біостерилізації, вакцинації, реєстрації та облаштування домівок.
З метою реалізації даної петиції просимо рішенням Сєвєродонецької міської ради визнати котів частиною екосистеми міста Сєвєродонецьк. Внести відповідні зміни в нормативно-правові акти (рішення, розпорядження смр), які будуть регулювати питання визнання котів частиною екосистеми міста та будуть допомагати у вирішенні проблем що можуть з‘являтися при співіснуванні людей та котів.

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Станом на 26 вересня петицію підписали 325 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Рената Мехрабова Алиївна

Початок збору підписів:

13 березня 2020 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

5 квітня 2020 р.