Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Реконструкція і утеплення крівлі та фасадних стін будівлі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 міста Сєвєродонецька Луганської області.

Петиція орієнтована на проведення заходів, спрямованих на зменшення технологічного впливу на довкілля і обсяг витрат споживання органічного полива, необхідного для підігріву теплоносія, підвищення рівня енергетичної безпеки міста та екологічної безпеки систем теплопостачання, оновлення естетичного вигляду будівлі закладу та проспекту Хіміків, який є однією з основних центральних вулиць міста, а саме:
• Заміна застарілої крівлі даху (шифер) на сучасну із металочерепиці з утеплювачем (термоізоляцією).
• Ремонт і утеплення фасадних стін будівлі закладу мінеральною ватою.
• Естетичне оздоблення зовнішнього вигляду (фасаду) закладу.
• Обладнання та оздоблення ганку закладу для людей з обмеженими можливостями (пандус, сигнальними позначками шрифтом Брайля).

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На звернення щодо проведення реконструкції і утеплення крівлі та фасадних стін будівлі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 міста Сєвєродонецька Луганської області Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області надає наступну інформацію.
Військово-цивільною адміністрацією міста Сєвєродонецьк виділено кошти на розробку проєктно-кошторисної документації капітального ремонту будівлі СЗШ №1. Серед багатьох інших видів робіт, проєктом буде передбачено також роботи зазначені у звернені.
Станом на 13.04.2021 року Відділом капітального будівництва Сєвєродонецької міської ВЦА проводиться підготовка процедури закупівлі послуги щодо виконання робіт з розробки проєктно-кошторисної документації.
Капітальний ремонт будівлі СЗШ №1 буде розпочато після завершення робіт з розробки проєктно-кошторисної документації та за умов виділення з міського бюджету необхідних коштів.З повагою,

Керівник Сєвєродонецької міської
військово-цивільної адміністрації
Олександр СТРЮК

Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 308 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кривих Артем Валерійович

Початок збору підписів:

24 лютого 2021 р.

Відповідь дана:

16 квітня 2021 р.