Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Оснащення експериментальних класів з метою реалізації Концепції Нової української школи

Шановні сєвєродончани!
В Україні розпочинається реформа загальної середньої освіти. Від вересня 2018 року всі першокласники країни навчатимуться за новим Державним стандартом початкової загальної освіти з метою гармонійного розвитку дитини відповідно до її вікових та індивідуальних психофізіологічних особливостей і потреб, виховання загальнолюдських цінностей, підтримки життєвого оптимізму, розвитку самостійності, творчості та допитливості.
З 1-го вересня 2017 року проект нового Стандарту початкової освіти апробуватиметься. Для цього відібрано 100 шкіл з усіх областей України, у тому числі Сєвєродонецький НВК «Спеціалізована школа-колегіум».
Проект Стандарту початкової освіти ґрунтується на таких принципах:
1. Презумпція талановитості дитини. Забезпечення рівного доступу до освіти, заборона будь-яких форм дискримінації.
2. Цінність дитинства. Відповідність освітніх вимог віковим особливостям дитини, визнання прав дитини на навчання через діяльність, зокрема і гру.
3. Радість пізнання. Організація пізнавального процесу, яка приноситиме радість дитині, обмеження обсягу домашніх завдань для збільшення часу на рухову активність і творчість дитини. Широке використання в освітньому процесі дослідницької та проектної діяльності.
4.Розвиток особистості. Замість «навченої безпорадності» – плекання самостійності та незалежного мислення. Підтримка з боку вчителя розвиватиме у дітей самоповагу та впевненість у собі.
5. Здоров’я. Формування здорового способу життя і створення умов для фізичного й психоемоційного розвитку, що надзвичайно важливо для дітей молодшого шкільного віку.
6. Безпека. Створення атмосфери довіри і взаємоповаги. Перетворення школи на безпечне місце, де немає насильства і цькування.
Для успішної реалізації дослідно-експериментальної роботи педагогічного колективу колегіуму за темою «Новий стандарт початкової освіти: розроблення і апробація навчально-методичного забезпечення в умовах експерименту в контексті Концепції Нової української школи » Міністерством освіти і науки надано орієнтовний перелік засобів навчання в початковій школі, у якому враховано мовний складник, логіко-математичний, природничо-науковий, художньо-мистецький; технічне та додаткове обладнання.
Для забезпечення відповідним обладнанням та засобами навчання двох класів колегіуму (64 учні) необхідно 321 418 гривень 24 коп. із міського бюджету.
Звертаємося до депутатів міської ради з проханням підтримати фінансовий запит відділу освіти щодо забезпечення необхідним обладнанням навчального закладу Сєвєродонецький НВК «Спеціалізована школа-колегіум»
Просимо всіх, хто небайдужий до проблем освіти, підтримати цю петицію.
Діти Сєвєродонецька гідні навчатися по- новому!

Категорія

ОСВІТА

Станом на 25 вересня петицію підписали 300 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Бублей Оксана Миколаївна

Початок збору підписів:

29 серпня 2017 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

24 жовтня 2017 р.