Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Зберігти існування льодового палацу

Доброго дня. Прошу адміністрацію міста винести на розгляд та вирішити питання з подальшим УСПІШНИМ функціонуванням Льодового палацу спорту. А саме - погасити заборгованість перед комунальними підприємствами або ж домовитися про умови реструктуризації цієї заборгованості. Паралельно - притягнути до відповідальності посадових осіб, внаслідок діяльності (або бездіяльності) котрих виникла дана ситуація та вжити заходів щодо недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

Важливіть даної петиції обумовлена тим, що Льодовий палац спорту є одним з найважливіших інфраструктурних об'єктів міста. В даній локації проходять змагання Суперліги з волейболу серед жіночих команд, в якій приймає участь місцева команда Сєвєродончанка. Крім того, в палаці відбувається регулярний турнір з міні-футболу, який в цьому сезоні вийшов на обласний рівень. Льодовий палац також є місцем проведення виступів артистів, в том числі всеукраїнського масштабу. Припипення діяльності такого масштабного об'єкту є недопустимим для міста обласного рівня, яким на сьогодні є Сєвєродонецьк.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


Сєвєродонецька міська рада розглянувши Вашу електронну петицію, щодо подальшого успішного розвитку та функціонування Льодового Палацу спорту повідомляє, що на даний час заборгованість за комунальні послуги перед комунальними підприємствами відсутня. На даний час Льодовий Палац спорту функціонує як спортивна споруда, де проводяться спортивно-культурні заходи.
Заступник міського голови І.В.Фесенко
Корецький О.А. т.4-13-25
Додаток до рішення

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Петицію підписали 348 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Панаит Виталий Валерьевич

Початок збору підписів:

12 квітня 2018 р.

Відповідь дана:

31 травня 2018 р.