Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Зробити Шепетівку чистішою від зовнішньої реклами

У Шепетівці впродовж останніх років стало помітне зростання кількості зовнішньої реклами та її безладного розташування. Білборди просто заполонили головні вулиці, а віднедавна почали вже з’являтися і сітілайти.
Така кількість реклами псує загальну картину Шепетівки, негативно впливає на естетичну привабливість міста та створює небезпечні умови для її мешканців.
Зовнішня реклама - це пряме відволікання водіїв на дорозі, що може призвести до аварій, та небезпечні ситуації для пішоходів, які у вітряну погоду можуть постраждати від падіння рекламних конструкцій (вже неодноразово були випадки падіння білбордів на вулицях Шепетівки).

Цією петицією прошу міську владу визначити межі центральної частини міста, де заборонити будь-яку зовнішню рекламу. Створити спеціальну комісію, яка ретельніше контролюватиме видачу дозволів на встановлення рекламних конструкцій та якість належного утримання рекламних конструкцій для посилення безпеки життя мешканців. А до моменту виконання вищевказаних прохань - встановити мораторій на розміщення будь-якої зовнішньої реклами в межах міста.

Шепетівка - це районний центр півночі Хмельниччини, а не рекламна помийка, у яку її хочуть перетворити.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 24 травня петицію підписали 26 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шевчук Руслан Петрович

Дата створення:

22 лютого 2021 р.